Niech żyje bal i Lato z Radiem! (foto)

Wydarzenia

Niech żyje bal i Lato z Radiem! (foto)

09.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Maryla Rodowicz potwierdziła, że jest królową polskiej sceny. Koncert Dawida Kwiatkowskiego był prawdziwą ucztą dla jego licznych fanek. Nie zawiodła publiczność i pogoda. Sobotni, 8 lipca, koncert Lata z Radiem z pewnością można zaliczyć do udanych.
Czwarty już koncert Lata z Radiem w Wyszkowie nie mógł rozpocząć się inaczej, jak od sygnału „Polka Dziadek”. W magiczny sposób występy rozpoczął iluzjonista Maciej Pol. Jego pokazy nie byłyby oczywiście tak widowiskowe, gdyby nie udział chętnych z publiczności.
Koncert rozpoczęła Viola Brzezińska. Między występami gwiazd najpopularniejsze przeboje muzyki rozrywkowej przypominał zespół Szafa Gra. Istny szał zapanował wśród publiczności, gdy na scenę wyszedł idol nastolatek Dawid Kwiatkowski. Fanki wołały go jeszcze długo po koncercie, licząc na autografy i zdjęcia. I nie zawiodły się…
Nie zawiedli się też fani Maryli Rodowicz, która zaśpiewała zachwyconym wyszkowianom i z wyszkowianami swoje największe przeboje, m.in. „Wsiąść do pociągu byle jakiego”, „Sing, sing”, „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”, „Wielka woda”, „Małgośka”, „Niech żyje bal”.
Koncert Lata z Radiem to nie tylko rozrywka, ale też spora promocja. Miasto prezentowane było na radiowej antenie ze sceny przez prowadzących koncert Monikę Tarkę-Kilen i Roberta Kilena oraz ze studia plenerowego Polskiego Radia. Mieszkańców zaproszono też do udziału w licznych konkursach. Wokół płyty boiska ustawiono wiele stoisk gastronomicznych, handlowych i promocyjnych. Dzieciakom bardzo spodobał się zwierzobus, którym przyjechał pisarz i obrońca zwierząt Tom Justyniarski oraz stoisko PGNiG, gdzie zapraszano do przeprowadzania ciekawych doświadczeń. 
Koncert Lata z Radiem – nie ostatni w Wyszkowie, jak zapewnił burmistrz Grzegorz Nowosielski - zakończył pokaz sztucznych ogni.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom