Niech żyje bal i Lato z Radiem! (foto)

Wydarzenia

Niech żyje bal i Lato z Radiem! (foto)

09.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Maryla Rodowicz potwierdziła, że jest królową polskiej sceny. Koncert Dawida Kwiatkowskiego był prawdziwą ucztą dla jego licznych fanek. Nie zawiodła publiczność i pogoda. Sobotni, 8 lipca, koncert Lata z Radiem z pewnością można zaliczyć do udanych.
Czwarty już koncert Lata z Radiem w Wyszkowie nie mógł rozpocząć się inaczej, jak od sygnału „Polka Dziadek”. W magiczny sposób występy rozpoczął iluzjonista Maciej Pol. Jego pokazy nie byłyby oczywiście tak widowiskowe, gdyby nie udział chętnych z publiczności.
Koncert rozpoczęła Viola Brzezińska. Między występami gwiazd najpopularniejsze przeboje muzyki rozrywkowej przypominał zespół Szafa Gra. Istny szał zapanował wśród publiczności, gdy na scenę wyszedł idol nastolatek Dawid Kwiatkowski. Fanki wołały go jeszcze długo po koncercie, licząc na autografy i zdjęcia. I nie zawiodły się…
Nie zawiedli się też fani Maryli Rodowicz, która zaśpiewała zachwyconym wyszkowianom i z wyszkowianami swoje największe przeboje, m.in. „Wsiąść do pociągu byle jakiego”, „Sing, sing”, „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”, „Wielka woda”, „Małgośka”, „Niech żyje bal”.
Koncert Lata z Radiem to nie tylko rozrywka, ale też spora promocja. Miasto prezentowane było na radiowej antenie ze sceny przez prowadzących koncert Monikę Tarkę-Kilen i Roberta Kilena oraz ze studia plenerowego Polskiego Radia. Mieszkańców zaproszono też do udziału w licznych konkursach. Wokół płyty boiska ustawiono wiele stoisk gastronomicznych, handlowych i promocyjnych. Dzieciakom bardzo spodobał się zwierzobus, którym przyjechał pisarz i obrońca zwierząt Tom Justyniarski oraz stoisko PGNiG, gdzie zapraszano do przeprowadzania ciekawych doświadczeń. 
Koncert Lata z Radiem – nie ostatni w Wyszkowie, jak zapewnił burmistrz Grzegorz Nowosielski - zakończył pokaz sztucznych ogni.
Nina Wiśniewska -ados
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Farsa - więcej niż teatr (FOTO)

Farsa - więcej niż teatr (FOTO)

Goście, którzy skorzystali z zaproszenia na 12. urodziny Młodzieżowego Teatru Profilaktycznego „Farsa”, mogli przekonać się, że „Farsa” to zdecydowanie coś więcej niż teatr. - To bezpieczna przestrzeń, w której nasi wyjątkowi, bardzo wrażliwi, często pogubieni we własnym życiu młodzi ludzie mogą znaleźć azyl - nowego spektaklu pogratulował młodzieży jeden z instruktorów.
zobacz więcej
Integracja PrestaShop z Allegro - co należy wiedzieć? | Apilo

Integracja PrestaShop z Allegro - co należy wiedzieć? | Apilo

Integracja sklepu PrestaShop z Allegro to krok, który może znacząco zwiększyć Twoje możliwości sprzedażowe i ułatwić zarządzanie ofertami. W dzisiejszych czasach, kiedy sprzedaż online odgrywa kluczową rolę, efektywne połączenie platformy sklepowej z popularnymi serwisami aukcyjnymi jest nieodzowne. W tym artykule przedstawimy, dlaczego warto zintegrować platformy Allegro - PrestaShop oraz jakie korzyści niesie to rozwiązanie.
zobacz więcej
Jak sprawdzić, czy to ostatnia miesiączka? Poznaj pierwsze objawy menopauzy

Jak sprawdzić, czy to ostatnia miesiączka? Poznaj pierwsze objawy menopauzy

Miesiączka, choć to naturalny cykl w życiu każdej kobiety, nie trwa wiecznie. Dla wielu kobiet nadchodzi czas, kiedy ich ciało przechodzi przez etap zwanym menopauzą – okresem, w którym miesiączka ustaje na zawsze. Rozpoznanie, czy to już ta ostatnia miesiączka, może być dla wielu kobiet wyzwaniem, zwłaszcza gdy nie wiedzą, na co zwracać uwagę. Z tego artykułu dowiesz się, na jakie sygnały organizmu zwrócić uwagę.
zobacz więcej
4 powody, dla których warto kupić obraz w galerii sztuki w Krakowie

4 powody, dla których warto kupić obraz w galerii sztuki w Krakowie

Kraków jest jednym z najpopularniejszych kierunków wśród turystów z całego świata. Nie pomylisz go z żadnym innym miastem: tętniące życiem uliczki, kolorowe kamienice, kawiarnie artystyczne oraz wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju klimat sprawiają, że podróż do Krakowa staje się niezapomnianym doświadczeniem. Jeśli jesteś miłośnikiem historii, kultury i sztuki, zdecydowanie powinieneś wybrać się do krakowskich galerii malarstwa. Mają one piękną i bogatą kolekcję dzieł autorstwa artystów polskich oraz zagranicznych. W wielu galeriach na terenie Krakowa można również nabyć obrazy. W dzisiejszym wpisie poznamy 4 powody, dla których warto skusić się na taki zakup.
zobacz więcej