Narodowe Czytanie w centrum handlowym

Wydarzenia

Narodowe Czytanie w centrum handlowym

24.08.2016
autor: Redakcja
W nietypowe miejsce wyszkowska biblioteka zaprasza na tegoroczne Narodowe Czytanie. Fragmenty „Quo vadis” będzie można usłyszeć w sobotę 3 września w godz. 12 – 14 w centrum handlowym Galeria Wyszków.
Powieść Henryka Sienkiewicza będą czytali: starosta Bogdan Pągowski, burmistrz Grzegorz Nowosielski, przewodnicząca rady miejskiej Elżbieta Piórkowska, zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska, ks. dziekan Zdzisław Golan, komendant policji insp. Michał Toporkiewicz, przedsiębiorca Bartłomiej Bodio, radca prawny Paweł Łukasiuk, notariusz Lidia Liwska-Napiórkowska, scenograf Telewizji Polskiej Marek Napiórkowski, ordynator oddziału pediatrycznego Joanna Kukawka-Jurczyk, pisarz, dziennikarz Grzegorz Pikora, naczelnik miejskiego wydziału promocji Leszek Marszał, zawodnik Rhinos Wyszków Kamil Wykowski, zawodniczki UKS Loczki Wyszków, laureat Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka Oliwier Ciskowski, harcerze, podopieczni Monaru.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Od 1 listopada kolejna podwyżka cen ciepła

Od 1 listopada kolejna podwyżka cen ciepła

W Wyszkowie znów zdrożeje ciepło. Zarząd Przedsiębiorstwa Energetycznego poinformował właśnie, że od 1 listopada szacowany, średni wzrost opłat dla klientów korzystających z rekompensaty wyniesie około 8,1% (w zależności od grupy taryfowej).
zobacz więcej
Dary mieszkańców powiatu wyszkowskiego docierają do Ukrainy (WIDEO, FOTO)

Dary mieszkańców powiatu wyszkowskiego docierają do Ukrainy (WIDEO, FOTO)

Miło wiedzieć, że nie jesteś sama w tym, co się dzieje w moim kraju. Serdecznie dziękuję. Dziękuje za wasze wsparcie od wszystkich moich rodaków - na Facebooku napisała Liubov Haiduk ze Lwowa, gdzie zamieściła również zdjęcia z rozładunków darów, które przyjechały z Wyszkowa. Ten transport trafił do magazynu w Glinianach, na wschód od Lwowa.
zobacz więcej
Tak Wyszków ma witać przyjezdnych

Tak Wyszków ma witać przyjezdnych

Wiele wskazuje na to, że na dwa wjazdy do miasta wrócą drewniane witacze, dawniej charakterystyczne dla Wyszkowa "chłopki". Wrócić mają także, choć jeszcze nie na wiosnę, żurawie... metalowe, które dawniej stały nad Bugiem. Radni zastanawiają się również nad oświetlonym napisem WYSZKÓW przy zjeździe z mostu. 
zobacz więcej
Za kulisami… (foto, wideo)

Za kulisami… (foto, wideo)

Nasz jubileuszowy teledysk trwa 3 min. 42 sek. Nie będziemy mówić o kilometrach zużytej taśmy, dziesiątkach dni zdjęciowych, burzach mózgów, szalonych pomysłach. Po prostu pokażemy, jak wyglądała praca (czyt. zabawa) w studiu nagrań i na planie teledysku. Już we wtorek zobaczycie backstage i making of, czyli po prostu wpadki i zabawne sytuacje.
zobacz więcej