Narkotyki trzymał w garażu (FOTO)

Wydarzenia

Narkotyki trzymał w garażu (FOTO)

25.10.2021
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
1,7 kg środków odurzających oraz substancji psychotropowych policjanci znaleźli w garażu zajmowanym przez 39-letniego mieszkańca Wyszkowa.
 
Na trop 39-latka policjanci wpadli dzięki działaniom operacyjnym. W zajmowanym przez niego garażu znaleźli substancje koloru białego oraz susz. - Zabezpieczone substancje zostały przekazane do laboratorium. Po ich zważeniu i zbadaniu okazało się, że jest to 1,7 kg suszu ziela konopi innych niż włókniste oraz substancji psychotropowej w postaci amfetaminy - informuje rzecznik policji kom. Damian Wroczyński.
39-letni mieszkaniec Wyszkowa usłyszał zarzut posiada znacznej ilości narkotyków, do którego się przyznał. Za popełnione przez niego przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ŻYCIE W PEŁNI: Czym dla ciebie jest piękno?

ŻYCIE W PEŁNI: Czym dla ciebie jest piękno?

Czy zadałaś sobie kiedyś to na pozór łatwe pytanie? Wzorce urody, trendy, ideały piękna – które w rzeczywistości są niedoścignione – stale się zmieniają. Kobiety czują się zagubione, nieustannie próbują nowych sposobów poprawiania swojej urody, testują nowe diety i zabiegi, by choć w niewielkim stopniu sprostać społecznym oczekiwaniom... Co tak naprawdę jest piękne? Zgrabne nogi, płaski brzuch, prosty nos? Zapewne większość z Was pomyśli – „no, NIE”. Zatem dlaczego tak usilnie dążymy do „ideału”?
zobacz więcej
Straż miejska: albo rozszerzamy, albo likwidujemy

Straż miejska: albo rozszerzamy, albo likwidujemy

Na najbliższej sesji, 29 października, radni miejscy zdecydują, czy straż miejska w Wyszkowie zostanie zlikwidowana. To propozycja burmistrza, który wylicza oszczędności i zalety utworzenia w urzędzie nowego, tańszego od straży wydziału.
zobacz więcej
Pożar dzikiego wysypiska z oponami (foto)

Pożar dzikiego wysypiska z oponami (foto)

W sobotę 26 sierpnia wczesnym popołudniem unoszące się nad miastem kłęby czarnego dymu wzbudziły spore zaniepokojenie i zaciekawienie. Płonęły… opony na dzikim wysypisku na wysokości ul. Zakolejowej.
zobacz więcej
Zagrali dla babć i dziadków (foto)

Zagrali dla babć i dziadków (foto)

Koncert uczniów działającego od ponad 40 lat przy WOK „Hutnik” Ogniska Muzycznego, który odbył się w sobotę 21 stycznia, dedykowany był w szczególności obchodzącym swoje święto babciom i dziadkom. Na scenie swoje umiejętności zaprezentowało 33 wykonawców.
zobacz więcej