Jedna osoba trafiła do szpitala po zdarzeniu drogowym, do którego doszło w środę, 10 czerwca, w nocy na drodze powiatowej między miejscowościami Dalekie-Tartak i Porządzie.
Służby otrzymały wezwanie 30 minut po północy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca Mazdą 34-latka nie dostosowała prędkości do panujących warunków i na łuku drogi zjechała w krzewy. Autem podróżowały w sumie trzy osoby. Do szpitala trafił jeden z pasażerów, 19-latek. Kierująca i drugi pasażer nie odnieśli obrażeń. 34-latka była trzeźwa.




