Na Allegro ruszyły pierwsze aukcje wyszkowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wydarzenia

Na Allegro ruszyły pierwsze aukcje wyszkowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

21.01.2022
autor: Sztab WOŚP w Wyszkowie
Pierwsze przedmioty na Allegro Sztab 4312 wystawił w piątek 21 stycznia. Co będzie można kupić na aukcjach?
Stowarzyszenie „FormAT” przekazało wyjątkowe obrazy, które powstały podczas ubiegłorocznego pleneru malarskiego. Na internetowych licytacjach znajdziemy obrazy m.in. Tamary Baczkowskiej-Urban, Liliany Soi, Leszka Gapskiego, Tomasza Januszewskiego oraz naszych lokalnych artystek Agnieszki Długołęckiej i Michaliny Derlickiej. Obrazy na licytację przekazała także Anna Ramud. Część z nich będzie do wylicytowania także podczas licytacji w dniu finału, która odbędzie się w wyszkowskiej bibliotece. Swoje prace przekazał także Adam Karpiński – karykatury jego autorstwa rozpoznaje każdy!
Oczywiście nie zabrakło też wyszkowskich serduszek, przygotowanych przez Stanisława Świadkowskiego (Zakład Jubilerski „Asik”) i Tomasza Abramczyka. Część serduszek można licytować na Allegro, część, jak co roku, stacjonarnie w dniu finału.
Na Allegro trafi także kosz smakołyków i komplet serwetek wykonanych przez zastępcę burmistrza Anetę Kowalewską, karnety na warsztaty strzeleckie, vouchery na róże usługi, możliwość wynajmu mobilnej sauny i jacuzzi czy wyczekiwane przez wszystkich WOŚP-owe gadżety.

Wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które przekazały przedmioty na wyszkowskie licytacje serdecznie dziękujemy! Zawsze możemy na Was liczyć!
Aukcje na platformie Allegro będą pojawiały się stopniowo, począwszy od 21 stycznia. Większość z nich zakończy się w dniu finału, 30 stycznia. 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość