Motocyklista w szpitalu (foto)

Wydarzenia

Motocyklista w szpitalu (foto)

24.03.2020
autor: Sylwia Bardyszewska
19-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło we wtorek po południu na ul. Pułtuskiej. 
 
Zdarzenie miało miejsce niedaleko skrzyżowania z ul. 11 Listopada. Jak wstępnie ustaliła policja, kierowca mercedesa, wyjeżdżając z myjni samochodowej, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z jadącym ul. Pułtuską motocyklem BMW. Do szpitala trafił ranny 19-letni motocyklista. 
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
5 zasad nowoczesnej firmy

5 zasad nowoczesnej firmy

Obecnie założenie własnej firmy jest bardzo proste, można zrobić to za pośrednictwem Internetu. Jednak utrzymanie się na rynku z dobrą sławą nie należy już do najłatwiejszych zadań. Jeśli marzysz o własnym biznesie albo chcesz zmienić coś w funkcjonowaniu już istniejącego, zapoznaj się z kilkoma zasadami, które powinna przestrzegać nowoczesna firma.
zobacz więcej
„Czwórka” powoli się zapełnia

„Czwórka” powoli się zapełnia

Do 31 marca wyszkowskie podstawówki przyjmowały wnioski o przyjęcie dzieci do klasy I, a reaktywowana Szkoła Podstawowa nr 4 także do klas IV i VII. To jednak jeszcze nie koniec rekrutacji, bo nie zgłoszono wszystkich dzieci objętych obowiązkiem szkolnym.
zobacz więcej
Wichura dała się we znaki (foto)

Wichura dała się we znaki (foto)

54 interwencje straży pożarnej, związane głównie z usuwaniem połamanych drzew oraz konarów z ulic, domów, samochodów i pozrywanych linii energetycznych – to bilans piątkowej wichury, która przeszła przez powiat wyszkowski w piątek 17 czerwca po południu. Dała się we znaki mieszkańcom prawie wszystkich gmin, oszczędziła w zasadzie tylko Zabrodzie.
zobacz więcej
Prawo i Sprawiedliwość podzieliło się na nowo

Prawo i Sprawiedliwość podzieliło się na nowo

Po raz ostatni w obecnym składzie we wtorek 7 czerwca obradował, mający siedzibę w Wyszkowie, Zarząd Okręgu Prawo i Sprawiedliwość nr 18. Komitet Polityczny PiS, na wniosek prezesa Jarosława Kaczyńskiego, zmienił strukturę organizacyjną partii, która będzie miała teraz więcej okręgów. Powiat wyszkowski znalazł się w jednym okręgu z powiatami makowskim, ostrołęckim, ostrowskim, pułtuskim i miastem Ostrołęka.
zobacz więcej