Wydarzenia

1 / 4

Malowniczo i bezpiecznie (foto)

27.01.2017
autor: Sylwia Bardyszewska, Elżbieta Szczuka
Nawet osoby, które nie lubią zimy, muszą przyznać, że o tej porze roku Bug prezentuje się przepięknie. Stan skutej lodem rzeki podniósł się, ale, przynajmniej na razie, nie stwarza niebezpieczeństwa.
Wodowskaz przy LOK-u wskazuje obecnie 3,8 m. Stan ostrzegawczy wprowadzany jest od 4 m, alarmowy – od 4,5 m. Rzeka nie stwarza więc niebezpieczeństwa. Zachęcamy do spacerów, a jeśli zechcą państwo pochwalić się swoimi zdjęciami, prosimy o przesyłanie ich na adres redakcja@nowywyszkowiak.pl.
Polecamy spacer żółtym szlakiem wzdłuż Bugu i Liwca. Jego przebieg można zobaczyć pod adresem http://www.turystyka.wyszkow.pl/pliki/mapa///mapa_gminy_2.jpg. Można też odwiedzić znajdujący się w wyszkowskiej bibliotece miejskiej Punkt Informacji Turystycznej i wziąć Przewodnik po Gminie Wyszków, zawierający mapkę i opis atrakcji turystycznych.
fot. Elżbieta Szczuka
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pijani za kierownicą i odebrane prawa jazdy

Pijani za kierownicą i odebrane prawa jazdy

Czterech nietrzeźwych kierujących policjanci grupy speed zatrzymali w poniedziałek 15 czerwca. Czterech kierowców straciło prawo jazdy. Nie brakuje też takich, którzy nie mają co tracić, bo prawo jazdy odebrano im już wcześniej.
zobacz więcej
Skutki wymuszenia pierwszeństwa (wideo)

Skutki wymuszenia pierwszeństwa (wideo)

Do zderzenia trzech samochodów doszło na skrzyżowaniu ulic Pułtuskiej, Sikorskiego i Graficznej. Na nagraniu z monitoringu wyraźnie widać, że jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu.
zobacz więcej
Poznaj lepiej Rihannę i teksty jej piosenek!

Poznaj lepiej Rihannę i teksty jej piosenek!

Rihanna to jedna z najbardziej popularnych gwiazd, które tworzą muzykę R&B i pop. Piosenki, które tworzy śpiewają wszyscy, a niemalże każdy jej przebój wskakuje na wysokie miejsca na listach przebojów. Poznajmy więc lepiej tę charyzmatyczną wokalistkę, a przede wszystkim teksty, które tworzy. Podpowiemy wam gdzie możecie sprawdzić zarówno teksty oryginalne, jak i tłumaczenia jej tekstów. Jednocześnie przybliżymy wam osobę jaką jest „Riri”.
zobacz więcej
Opał i jego rodzaje - od najtańszych po najbardziej ekologiczne - zestawienie

Opał i jego rodzaje - od najtańszych po najbardziej ekologiczne - zestawienie

W każdym okresie jesienno-zimowym niezbędne jest ogrzewanie domów i innych budynków mieszkalnych. Dlatego też zawsze ważny jest wybór sposobu ich ogrzewania. Do tej kwestii można podejść na różne sposoby: jedni stawiają na opał najtańszy, innym zależy na tym, by był on ekologiczny. Jak to wygląda w praktyce?
zobacz więcej