Licytacja WOŚP kręci się

Wydarzenia

Licytacja WOŚP kręci się

25.01.2021
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. sztab WOŚP Wyszków
Wyszkowska licytacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nabiera tempa. Oprócz orkiestrowych serduszek można kupić m.in. gadżety WOŚP, obrazy, vouchery i… samochód. Licytacja potrwa do finału WOŚP, do 31 stycznia.
 
Na licytację wystawiono prawie wszystkie srebrne serduszka, z których na razie najwyższą kwotę osiąga to z numerem 21 (257 zł). Serduszko złote #1 oraz srebrne #13 i #29 zostaną zlicytowane online w dniu finału, 31 stycznia.
Kwotę 5.200 zł (póki co) uzyskał amerykański ford ranger. Przypomnijmy, że auto z 1994 r. na ubiegłoroczną licytację wystawił pan Tomasz z gminy Zabrodzie. Za 5 tys. zł kupił je szef wyszkowskiego sztabu Leszek Marszał. Zgodnie z ówczesną zapowiedzią, auto ponownie wystawił na licytację. „Samochód sprawny, w bardzo dobrym stanie technicznym, nie potrzebuje nakładów finansowych.” Z zewnątrz samochód można oglądać na parkingu przed WOK „Hutnik”. W dniu finału WOŚP, 31 stycznia, będzie możliwość obejrzenia auta w środku i ewentualnie jazdy testowej.
Na Allegro można kupić również gadżety WOŚP (np. kubek, kalendarze, koszulki, torbę, zegar), obrazy, biżuterię, vouchery na treningi personalne, piłkarskie, masaż, makijaż, strzyżenie brody, zajęcia multi-sensoryczne, płyty CD i winylowe. Dość wysoką cenę (335 zł) osiągnęły już przetwory przekazane przez zastępczynię burmistrza Anetę Kowalewską. Można wylicytować też m.in. przejazd teslą 3 long range i trening bokserski z Mateuszem Trycem.

Niedzielna licytacja 
Ze względów pandemicznych nie będzie możliwa licytacja stacjonarna, rokrocznie prowadzona przez znany duet Tomasz Abramczyk i Stanisław Świadkowski, która dawała wspaniałe efekty i gromadziła liczną publiczność. nie znaczy to jednak, że w niedzielę licytacji nie będzie.
Planowana jest licytacja online na specjalnie udostępnionej platformie internetowej. Niedługo udostępniony zostanie link do relacji, gdzie każdy - bez wychodzenia z domu, sprzed ekranu monitora - będzie mógł uczestniczyć w aukcjach na żywo. Tymczasem przedstawiamy listę przedmiotów, o które będzie można „konkurować”:
- #1 Złote serduszko nr 1
- #2 Srebrne serduszko z nr 13
- #3 Srebrne serduszko z nr 29
- #4 Obraz pastela „Kościółek w Barcicach” autorstwa Leszka Gapskiego z 2015 roku. Obraz namalowany podczas Pleneru Malarskiego „Pod wierzbami” w Jackowie Dolnym w Domu nad Wierzbami, zorganizowanego przez Barbarę Polak oraz Stowarzyszenie Form Artystycznych i Turystycznych „FormAT”
- #5 Ramka od Ceramiki Paradyż z motywem 29. Finału oraz własnoręcznym podpisem Jurka Owsiaka udostępniona przez Magdalenę Gryc – rekordzistki zbiórek wśród wyszkowskich wolontariuszy
- #6 #7 Kosze pełne smakołyków od Zakładów Mięsnych Somianka
- #8 Voucher na weekend w Zakopanym w apartamencie pod Giewontem w dniach 16-18.04.2021 r. 
- #9 Zestaw od Ardagh Group: słoik wyprodukowany przez Ardagh Glass z ręcznie robioną makramą, waga podróżna, zestaw narzędzi z latarką, uchwyt samochodowy do telefonu, breloczek WOŚP/Ardagh Glass
- #10 zestaw gadżetów WOŚP dla maluszka: poduszka, body, skarpetki
- #11 zestaw gadżetów WOŚP: kalendarz ścienny, t-shirt, 2xramka na tablice rejestracyjne
- #12 zestaw gadżetów WOŚP: plecak/worek, gumowy magnes na lodówkę, kalendarz kieszonkowy, kubek termiczny Contigo

Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość