Kto zostanie Supertalentem? (foto)

Wydarzenia

Kto zostanie Supertalentem? (foto)

04.02.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Wiemy, kto będzie ubiegał się o tytuł Supertalentu Wyszkowa. Eliminacje, w których wzięło udział ponad 60 wykonawców, odbyły się w sobotę 3 lutego.
Na eliminacje zgłosiły się cztery chóry i zespoły wokalne, czworo recytatorów, czworo tancerzy, sześcioro muzyków. W kategorii inne formy zgłosiły się cztery osoby. Pozostali to wokaliści – soliści i duety.
O tym, kto wystąpi podczas finałowego koncertu, 11 lutego, zdecydowało jury w składzie: Adam Szczerba - radny miejski i muzyk, Piotr Semczuk – Studio Realizacji Myśli Twórczych w Warszawie, Mariusz Kowalski – dyrektor WOK „Hutnik” oraz Irena Filipowicz – instruktor artystyczny w WOK „Hutnik”.
Finaliści konkursu
Taniec: Julia Iwańska, Amelia Kamińska, Gabriela Chełchowska, Adrianna Denis
Recytacja: Joanna Łachacka, Maria Kaniewska, Oliwier Ciskowski
Inne: grupa „Brodway Dance”, Oliwia Trzciałkowska, Teatr ekspresji
Chóry i zespoły wokalne: Chór p.w. św. Barbary w Porębie, klub wokalny „Senioritki”, uczniowie klasy III SP w Leszczydole Nowinach, grupa wokalna „Con amore”
Gra na instrumencie: Amelia Kamińska, Julia Marciniak, Kamil Hartman i Michał Murza, Aleksandra Kwiatkowska
Śpiew:
do lat 18: Maja Szyba, Zuzanna Ginko, Kajetan Karłowicz, Bartłomiej Jachacy, Wiktoria Kukwa, Kamila Dzierbun, Ewa Antoniak, Olga Getka
od lat 18: Ernest Bereski, Anna Chędoszko-Papis, Izabela Abramczyk, Małgorzata Wrzaszczak, Weronika Getka, duet „Con amore”, Patrycja Waszczak
Koncert finałowy odbędzie się w niedzielę 11 lutego w WOK „Hutnik” o godz. 17. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie ośrodka.
SPECTRUM kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość