Baner desktopowy
Baner mobilny
P/Mint - oferta pracy na operatora plotera
Komisja konkursowa wybrała kandydata na dyrektora szpitala

Wydarzenia

Komisja konkursowa wybrała kandydata na dyrektora szpitala

10.09.2025
autor: SB
Komisja powołana do wyboru dyrektora SPZZOZ w Wyszkowie wybrała kandydata, którego przedstawi zarządowi powiatu.
 
Jak informowaliśmy na łamach „Nowego Wyszkowiaka”, do konkursu wpłynęły cztery oferty, wszystkie spełniały wymagania formalne. Indywidualne spotkania z kandydatami odbyły się w poniedziałek, 8 września. Jak czytamy w regulaminie konkursu, komisja przeprowadza indywidualne rozmowy z kandydatami, polegające w pierwszej kolejności na zadawaniu jednakowych pytań niezbędnych do ustalenia przydatności na stanowisko objęte konkursem, a następnie pytań dodatkowych zadawanych przez członków komisji konkursowej.
Jak czytamy w komunikacie prasowym Ewy Michalik, komisja w drodze tajnego głosowania wybrała kandydata na stanowisko dyrektora. W najbliższych dniach wyniki głosowania zostaną przedstawione Zarządowi Powiatu Wyszkowskiego. 
Jak już informowaliśmy, we wrześniu dobiegnie końca kadencja dyrektora Tomasza Borońskiego. Został powołany uchwałą zarządu powiatu na okres 6 lat, od 27 września 2019 r. do 26 września 2025 r.
Zitcom - Naprawa telefonów, telewizorów, laptopów
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom