Kolejni młodzi mężczyźni zatrzymani z narkotykami

Wydarzenia

Kolejni młodzi mężczyźni zatrzymani z narkotykami

15.03.2022
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Trzech młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie środki odurzające, policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali w nocy z niedzieli na poniedziałek. W ostatnich dniach to już kolejne osoby, które trafiły do policyjnej celi za posiadanie narkotyków.
 
O godz. 1.15 na ul. Graficznej w Wyszkowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena, którym jechało trzech mężczyzn. - Mundurowi postanowili sprawdzić, czy osoby nie przewożą przedmiotów mogących służyć do popełnienia przestępstw lub pochodzących np. z kradzieży z włamaniem - sytuację opisuje rzecznik policji kom. Damian Wroczyński. Zwłaszcza że podejrzenia wzbudziło nerwowe zachowanie młodych mężczyzn, mieszkańców gmin Somianka i Rząśnik. Podczas przeszukania samochodu oraz odzieży policjanci zaleźli amfetaminę i marihuanę.
Mężczyźni w wieku 21-24 lata trafili do policyjnego aresztu. Po nocy spędzonej w celi usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, do których się przyznali. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii to przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość