Kolejna dziupla samochodowa zlikwidowana na terenie gminy Zabrodzie (WIDEO, FOTO)

Wydarzenia

Kolejna dziupla samochodowa zlikwidowana na terenie gminy Zabrodzie (WIDEO, FOTO)

16.09.2023
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot., wideo: KPP Wyszków
Dziuplę samochodową wyszkowscy policjanci zlikwidowali na terenie gminy Zabrodzie. Zatrzymali właściciela posesji oraz trzech mężczyzn, gdy demontowali skradziony samochód o wartości 130 tys. zł.
 
Działania operacyjne doprowadziły policjantów do jednego z gospodarstw na terenie gminy Zabrodzie. Podejrzewali, że na części rozbierane są tam kradzione auta. Akcję zaplanowali na wieczór 12 września. Zbliżając się do jednej z wiat, usłyszeli odgłosy stukania o metal, co wzbudziło podejrzenia. Na miejscu zastali trzech mężczyzn zajętych demontażem nissana o wartości 130 tys. zł. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kilka dni wcześniej auto zostało skradzione na terenie Niemiec.
Na widok policjantów przestępcy podjęli próbę ucieczki i nie stosowali się do wydawanych poleceń. Po krótkim pościgu zostali jednak zatrzymani. Na miejscu pojawił się również właściciel posesji.
Samochód, jego części i podzespoły zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu.
Do sprawy policjanci zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 35 do 42 lat. Są to mieszkańcy powiatu wyszkowskiego i wołomińskiego. W czwartek 14 września śledczy, na podstawie zgromadzonych materiałów, przedstawili im zarzut dotyczący przestępstwa paserstwa.
 
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
DOM: najnowszy spektakl rewii "Sylaba" (FOTO)

DOM: najnowszy spektakl rewii "Sylaba" (FOTO)

Dom - słowo niby proste, a tak wieloznaczne stało się motywem przewodnim najnowszego spektaklu Rewii Dziecięcej Sylaba. Za pomocą tańca dziewczęta wyraziły cały wachlarz emocji, które towarzyszą nam, gdy myślimy o swoim domu - świadku wielu chwil szczęścia, ale i łez, miejscu, które nas definiuje, nawet kiedy jesteśmy bardzo daleko.
zobacz więcej
W rocznicę napaści ZSRR na Polskę

W rocznicę napaści ZSRR na Polskę

Prawo i Sprawiedliwość w Wyszkowie oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Warszawa Wschód „Obwód Rajski Ptak” Koło w Wyszkowie zapraszają mieszkańców do udziału w obchodach 84. rocznicy napaści sowieckiej na Polskę. Uroczystość odbędzie się 17 września (w niedzielę) o godz. 18:00 w Wyszkowie.
zobacz więcej
Szafki na Narzędzia do Garażu: Porządek i Funkcjonalność w Twojej Strefie Pracy

Szafki na Narzędzia do Garażu: Porządek i Funkcjonalność w Twojej Strefie Pracy

Garaż jest nie tylko miejscem przechowywania samochodu, ale również często pełni rolę warsztatu czy pracowni, gdzie majsterkujemy, naprawiamy, czy realizujemy różne projekty. Aby utrzymać porządek i zapewnić efektywność w pracy, szafki na narzędzia do garażu stanowią idealne rozwiązanie. Te funkcjonalne meble, wykonane z wytrzymałych materiałów, pozwalają na przechowywanie i organizację narzędzi w sposób uporządkowany i bezpieczny.
zobacz więcej
Fantastyczny koncert „Tango with Bond” (FOTO)

Fantastyczny koncert „Tango with Bond” (FOTO)

Piękny koncert muzyki filmowej „Tango with Bond”, który odbył się z okazji 25-lecia samorządu województwa mazowieckiego, obejrzała 31 sierpnia w WOK „Hutnik” wyszkowska publiczność. Była zachwycona.
zobacz więcej