Kłopotliwa kolizja na Pułtuskiej

Wydarzenia

Kłopotliwa kolizja na Pułtuskiej

10.08.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Trzy auta zderzyły się wczoraj w centrum miasta. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło w godzinach szczytu, o godz. 16 w pobliżu skrzyżowania ul. Pułtuskiej z 11 Listopada. Jak ustaliła policja, kierowca opla vectry nie dostosował prędkości i uderzył w jadące przed nim BMW, a to z kolei w hondę civic. Wszyscy kierowcy, mieszkańcy powiatu wyszkowskiego, byli trzeźwi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
To praca bardzo, bardzo ważna (foto)

To praca bardzo, bardzo ważna (foto)

21 listopada – w Dniu Pracownika Socjalnego – z pracownikami wyszkowskiej pomocy społecznej spotkały się władze miasta. Była to okazja do podziękowań, życzeń, ale też wyróżnienia tych, którzy w pomocy społecznej obchodzą swoje jubileusze.
zobacz więcej
Jak walczyć z mrówkami w domu?!

Jak walczyć z mrówkami w domu?!

Pojawiające się mrówki w domach to dość częsty problem. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, iż w domach mrówki potrafią znaleźć sobie źródło pożywienia. Jedzenie to jednak nie wszystko co przyciąga mówki. Również wilgoć i korzystna temperatura przyciąga mrówki do domów. Problem ten jest niestety bardzo uciążliwy dla domowników. Na szczęście są skuteczne sposoby na to jak pozbyć się mrówek z domu.
zobacz więcej
KORONAWIRUS: Dzisiaj 10 nowych zachorowań

KORONAWIRUS: Dzisiaj 10 nowych zachorowań

W ciągu minionego tygodnia (od czwartku) przybyło 45 zachorowań na COVID-19. Każdego dnia przybywa chorych, w piątek potwierdzono aż 10 nowych zachorowań. Od początku epidemii zakażonych zostało 133 mieszkańców powiatu wyszkowskiego, wyzdrowiało 83. Do 12 października są wstrzymane przyjęcia na oddział ginekologiczno-położniczy wyszkowskiego szpitala, ponieważ pracujące w nim trzy pielęgniarki są zarażone koronawirusem. 
W piątek w kwarantannie domowej przebywało 494 osoby (w ciągu doby przybyło 133), 42 jest objętych izolacją domowa, siedem hospitalizowanych. 
zobacz więcej
Kilka dni bez ciepłej wody

Kilka dni bez ciepłej wody

… czeka mieszkańców korzystających z miejskiej ciepłowni, czyli głównie osoby mieszkające w blokach. Przerwa nastąpi dni w dniach 28 – 30 sierpnia.
zobacz więcej