Kabaret zaprasza na „Najśmieszniejszy” program

Wydarzenia

Kabaret zaprasza na „Najśmieszniejszy” program

29.10.2019
autor:
Kabaret Skeczów Męczących ze swoim najnowszym programem „Najśmieszniejszy” wystąpi 9 listopada w wyszkowskiej hali WOSiR. Dziękujemy za udział w naszej zabawie, w której do wygrania były trzy podwójne zaproszenia na koncert.
 
„Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.
W naszej zabawie można było wygrać trzy podwójne zaproszenia na występ. Bilety otrzymują: Katarzyna Anna Hornung, Sylwia Falba i Oliwia Wieczorek.
Koncert w Wyszkowie: 9 listopada, godz. 18, hala WOSiR. Czas trwania programu to prawie 2 godziny. Cena biletu: 55 - 80 zł. Indywidualnie bilety można nabyć na stronie internetowej: www.biletynakabarety.pl, zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość