Jechał "wężykiem"

Wydarzenia

Jechał "wężykiem"

20.11.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ponad 2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca citroena berlingo, zatrzymany w Bosewie Starym. Na jadący "wężykiem" samochód zwrócił uwagę inny kierowca.
Uważny obserwator natychmiast powiadomił policję. Kilka minut później patrol policji z posterunku w Długosiodle zatrzymał do kontroli 29-letniego kierowcę citroena. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy kierowcy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawiania wolności do lat 2.
Eurodock - maj 2024
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Starszaki ze „Słoneczka” pożegnały się z przedszkolem (FOTO)

Starszaki ze „Słoneczka” pożegnały się z przedszkolem (FOTO)

Wyjątkowe wakacje rozpoczęły starszaki z Przedszkola nr 2. Będą odpoczywały, bawiły się, ale też przygotowywały się do szkoły!
zobacz więcej
Skuteczne sposoby na zwalczenie zapalenia zatok

Skuteczne sposoby na zwalczenie zapalenia zatok

Męczą Cię ciągłe bóle głowy, uczucie ciężkości w okolicy twarzy, a każde przeziębienie kończy się zapaleniem zatok? Nie jesteś sam! Zapalenie zatok to częsta dolegliwość, która może znacząco obniżyć jakość życia. Rozróżniamy kilka typów zapalenia - ostre, przewlekłe i nawracające, jednak niezależnie od typu, istnieją skuteczne sposoby, aby sobie z nim poradzić. W poniższym artykule znajdziesz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zwalczyć zapalenie zatok w naturalny sposób oraz informacje o konwencjonalnych metodach leczenia.
zobacz więcej
Sosnowa będzie asfaltowa

Sosnowa będzie asfaltowa

Rada miejska zdecydowała, że nie będzie w tym roku przebudowywać ul. Pułaskiego w Wyszkowie. Zapisany na realizację tego zadania 1 mln z został przeznaczony na rozbudowę ul. Sosnowej, by możliwa była budowa nawierzchni asfaltowej, a nie, jak pierwotnie zaplanowano, z kostki.
zobacz więcej
Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego

50,97% mieszkańców powiatu wyszkowskiego biorących udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego oddało głosy na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Mandaty w naszym okręgu wyborczym uzyskali Andrzej Halicki (KO), Adam Bielan (PiS) i Jacek Ozdoba (PiS). Frekwencja w naszym powiecie wyniosła 39,75%.
Oto pełne wyniki wyborów.
zobacz więcej