Idol nastolatek w Wyszkowie

Wydarzenia

Idol nastolatek w Wyszkowie

14.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Dawid Kwiatkowski będzie jedną z trzech gwiazd, które 8 lipca wystąpią w Wyszkowie podczas koncertu „Lata z Radiem”.
Jak już informowaliśmy na początku roku, Wyszków powraca na mapę najpopularniejszej letniej trasy koncertowej w Polsce. Na stadionie miejskim wystąpią trzy gwiazdy. Wiadomo już, że jedną z nich będzie idol nastolatek Dawid Kwiatkowski. Urzędnicy miejscy nie ukrywają, że to nazwisko młodzież wymienia najczęściej, kiedy mowa jest o organizacji koncertów w Wyszkowie. - Odpowiadamy na liczne zapytania i prośby młodzieży, która wnioskowała o koncert artysty poprzez e-mail oraz Facebook Gminy Wyszków – mówi naczelnik wydziału promocji Leszek Marszał.
W 2014 r. Dawid Kwiatkowski został laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Swoją popularność zawdzięcza nie przypadkowi, ale sukcesywnie realizowanej wizji. Mówi się, że osiągnął sukces bez wsparcia wytwórni czy telewizyjnych talent show. Sam wokalista przyznaje, że obserwował uważnie karierę Justina Biebera i innych nastolatków; dążył do tego, by jego życie ułożyło się podobnie.
Póki co urzędnicy nie zdradzają, kogo jeszcze będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć podczas „Lata z Radiem” w Wyszkowie. Na początku roku, oprócz Dawida Kwiatkowskiego, wymieniani byli również: Bajm, Mrozu, Sylwia Grzeszczak, Afromental, Cleo, Rafał Brzozowski i Margaret.
- Wyszkowski repertuar „Lata z Radiem” będzie bardzo urozmaicony, skierowany do każdej grupy wiekowej – komentuje zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska. 
fot. facebook.com/dawidkwiatkowskioff
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość