Hutnik odmraża zajęcia indywidualne

Wydarzenia

Hutnik odmraża zajęcia indywidualne

10.06.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W związku z odmrażaniem działalności WOK „Hutnik”, istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach indywidualnych (nauka gry na instrumentach, nauka śpiewu).
 
Zajęcia mogłyby rozpocząć się od 15 czerwca 2020 roku i potrwać, jeśli będzie takie zainteresowanie, do końca lipca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu ze swoimi instruktorami, którzy indywidualnie ustalą harmonogram ewentualnych zajęć.
W związku z reżimem sanitarnym, istnieje możliwość ograniczenia ilości miejsc. 
HUTNIK nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przypadki zakażeń. Opiekunowie prawni niepełnoletnich, a także pełnoletni uczestnicy zajęć biorą pełną odpowiedzialność za narażenie zdrowia i życia. 
Uczestnicy zajęć oraz osoby przyprowadzające je na zajęcia mogą przebywać i poruszać się w wyraźnie wyznaczonych strefach. 
Uczestnicy zajęć mają obowiązek poinformować pisemnie własnego opiekuna zajęć (sms/mail/oświadczenie) o zamiarze wzięcia udziału w zajęciach na 3 dni przed planowanym rozpoczęciem zajęć. Muszą spełniać wszystkie wymogi sanitarne, tj. posiadać maseczki i rękawiczki. Zdjęcie maseczek czy też rękawiczek może nastąpić tylko w pomieszczeniu w którym odbywają się zajęcia.
Jeżeli w najbliższym otoczeniu uczestnika zajęć (np. w domu rodzinnym) przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych, NIE WOLNO brać udziału w zajęciach.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Przygotowania do Zjazdu Absolwentów Szkół Zawodowych

Przygotowania do Zjazdu Absolwentów Szkół Zawodowych

Wyszkowskie szkolnictwo zawodowe świętuje w tym roku 70-lecie. Na 5 października planowany jest Zjazd Absolwentów Szkół Zawodowych. Komitet organizacyjny dopina ostatnie szczegóły uroczystości oraz balu i czeka na zgłoszenia absolwentów.
zobacz więcej
Stolica Opryszków to Wyszków? (foto)

Stolica Opryszków to Wyszków? (foto)

Zaprzecza temu autor książki „Stolica Opryszków” Adam Rosłoniec. Zupełnie innego zdania są czytelnicy, którzy zgodnie twierdzą, że to książka o Wyszkowie, bardzo atrakcyjna dla wyszkowian, bo mogą bawić się w odszyfrowywanie, kto kim jest, którędy szedł. O najnowszej powieści wyszkowianina rozmawiano na spotkaniu 12 września, zorganizowanym przez Akademię Umiejętności Pan Hilary w Restauracji Centralna. Ogromny wpływ na klimat tego kameralnego wieczoru i odbiór lektury miała relaksująca muzyka. Na ksylofonie własne „Wariacje na temat rzeki Bug” grała Halina Cendrowska. 
zobacz więcej
Miasto stroi się na święta

Miasto stroi się na święta

Wyjątkowo ładnie, w świątecznym klimacie będą wyglądały w tym roku główne ulice w Wyszkowie. Nowe ozdoby pojawiły się już na ul. Kościuszki.
zobacz więcej
Pracownia terminalowa dlaczego to rozwiązanie się opłaca?

Pracownia terminalowa dlaczego to rozwiązanie się opłaca?

Niemal każdy wie, że stworzenie pracowni komputerowej od podstaw to spore obciążenie finansowe. Wynika to z faktu, że każde stanowisko robocze musi posiadać własny sprzęt. Najdroższym urządzeniem jest oczywiście komputer, bez którego praca nie byłaby możliwa.
zobacz więcej