Ferie z zakazami

Wydarzenia

Ferie z zakazami

16.12.2020
autor:
Z rozporządzenia ministra edukacji i nauki wynika, że w ferie będzie można organizować tylko półkolonie dla uczniów klas I–IV szkoły podstawowej.   
 
Ferie zimowe dla wszystkich uczniów w całym kraju odbędą się od 4 do 17 stycznia. Minister zaznaczył, że wypoczynek organizowany może być wyłącznie w kraju. Mogą to być tylko półkolonie dla uczniów klas I–IV szkoły podstawowej lub klas szkoły artystycznej realizującej kształcenie ogólne w zakresie odpowiadającym klasom I–IV szkoły podstawowej oraz w formie obozów szkoleniowych dla uczniów szkół mistrzostwa sportowego i oddziałów mistrzostwa sportowego w szkołach ogólnodostępnych.
W rozporządzeniu zapisano też, że organizatorem wypoczynku mogą być wyłącznie szkoły i placówki oświatowe, organy prowadzące szkoły lub placówki oraz stowarzyszenia i inne organizacje, w szczególności organizacje harcerskie, których celem statutowym jest działalność wychowawcza albo rozszerzanie i wzbogacanie form działalności dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej i innowacyjnej szkoły lub placówki.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Gmina zaprasza do strefy kibica (foto)

Gmina zaprasza do strefy kibica (foto)

Kilkadziesiąt osób w czwartek obejrzało wspólnie mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Zdecydowanie większej frekwencji w strefie kibica na placu Miejskim można spodziewać się we wtorek, kiedy polska reprezentacja stoczy swój pierwszy mecz na Mundialu. Przypominamy, jakie jeszcze spotkania będzie można obejrzeć w strefie kibica.
zobacz więcej
500 plus: Kiedy wypłata?

500 plus: Kiedy wypłata?

Ośrodek Pomocy Społecznej systematycznie wypłaca świadczenia przyznane w ramach rządowego programu Rodzina 500 plus. Ponieważ niecierpliwych czekających na środki nie brakuje, przypomina, że ma na to trzy miesiące od dnia złożenia wniosku z prawidłowo wypełnionymi dokumentami.
zobacz więcej
Do domu pod Wyszkowem włamał się… na oczach policjantów (FOTO)

Do domu pod Wyszkowem włamał się… na oczach policjantów (FOTO)

46-letni mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku włamania do domu w okolicach Wyszkowa. Akcja stołecznej policji nie była przypadkowa. - Zanim doszło do dynamicznego zatrzymania sprawcy na gorącym uczynku, policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu wykonali żmudną, skrupulatną pracę operacyjną. Krok po kroku zdobywane i weryfikowane informacje, kolejne ustalenia, długie obserwacje… - mówi podinsp. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Praga Południe.
zobacz więcej
Wy jesteście moją nadzieją! (foto)

Wy jesteście moją nadzieją! (foto)

Okazją, by jeszcze raz powrócić do najważniejszych myśli Jana Pawła II, do głębszej refleksji, ale też uśmiechu, które zawsze wywoływały papieskie anegdotki, ale przede wszystkim do posłuchania i wspólnego śpiewania najpiękniejszych pieśni kojarzących się z Papieżem Polakiem był koncert zorganizowany z okazji 100-lecia Jego urodzin.
zobacz więcej

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom