Ekskluzywne oświetlenie lustra w łazience

Wydarzenia

Ekskluzywne oświetlenie lustra w łazience

19.11.2023
autor: Artykuł sponsorowany
Łazienka w dzisiejszych czasach nie jest tylko wnętrzem funkcjonalnym, ale także designerskim. Podczas aranżacji tego typu pomieszczeń coraz więcej ozdób przykłada szczególną uwagę do ich wyglądu i ogólnej prezencji. By móc cieszyć się z designu zaaranżowanych łazienek, kwestią priorytetową jest wybór właściwych modeli lamp do oświetlenia lustra. Które warianty będą najbardziej ekskluzywne? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Nowoczesne czarne kinkiety

Ogromną popularnością cieszą się czarne, matowe kinkiety ścienne, o przestrzennej bryle w kształcie prostokąta, bądź kwadratu. Stelaż to rama, w środku której ukryte zostały sporej wielkości dekoracyjne żarówki. Pomimo swojej prostej formy, to modele, które w towarzystwie łazienkowego lustra prezentują się wyjątkowo atrakcyjne. 

Szklane kule na złotych i srebrnych stelażach

Kolejną ekskluzywną propozycją do oświetlenia luster łazienkowych są kinkiety ścienne, które posiadają klosze w kształcie tradycyjnej kuli wykonanej z mlecznego szkła. Klosze umieszczone są na złotych, bądź srebrnych stelażach sporych rozmiarów, wykonanych w kształcie kwadratu. To niezwykle efektowne modele oświetlenia, dzięki którym każda łazienka będzie łączyć w sobie elegancję z nutą nowoczesności. Nieco bardziej nowoczesnym wariantem są lampy, które składają się z trzech kloszy w kształcie kul, które są ułożone pionowo, od najmniejszej, aż do największej. 

Kryształowe oświetlenie dedykowane dla luster łazienkowych

Bardzo ekskluzywną propozycją do oświetlenia lustra w łazience są lampy kryształowe. Jedynymi z najciekawszych propozycji są modele, które posiadają całe, ruchome klosze, które wykonane są z kryształowych łańcuszków. Tego typu kamienie, które swoim wyglądem do złudzenia przypominają diamenty, jak mało które dodadzą łazience prestiżowego charakteru. Co więcej, dodatkowo stają się jedną z najbardziej okazałych ozdób dla całego wnętrza

Chcąc wybrać dla swojej łazienki lampy do lustra z kryształkami, szczególną uwagę należy poświęcić na model w kształcie tuby, zakończony chromowanym wykończeniem, który we swoim wnętrzu posiada drobne, rozlokowane na całej powierzchni kryształy. Wybór zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i upodobań każdego z użytkowników.

Złocone modele lamp, czyli klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody 

Każdemu z nas złoto kojarzy się z bogactwem i dobrobytem. Nic więc dziwnego, że wszystkie modele lamp łazienkowych do oświetlenia lustra, które wykonane zostały w tej kolorystyce, prezentują się niezwykle ekskluzywnie. Nawet najprostsze modele, które składają się jedynie z oświetlenia ledowego i prostej, metalowej ramy w kolorze złota, będą dodawać naszym łazienkom bardzo oryginalnego wyglądu. 

Jeśli Twoja łazienka ma stać się wnętrzem ekskluzywnym, o niezwykłym charakterze, odwiedź stronę internetową naszego sklepu Sklep Oświetlenie. W jednym miejscu zebrano niezliczoną ilość wielu, ciekawych modeli lamp do łazienek w niezwykle atrakcyjnej ofercie cenowej. 

Nina Wiśniewska -ados
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość