Dwoje rannych, w tym 9-letnia dziewczynka (FOTO)

Wydarzenia

Dwoje rannych, w tym 9-letnia dziewczynka (FOTO)

08.07.2024
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków, OSP Słopsk
Prawdopodobnie nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło w poniedziałkowy poranek, 8 lipca, na skrzyżowaniu ulic Napoleońskiej i Cichej w Niegowie. Kierująca seatem oraz jej 9-letnia pasażerka z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
 
Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze z wyszkowskiej drogówki, kierujący fordem 40-latek nie ustąpił pierwszeństwa prawidło jadącej seatem 25-latce. W autach znajdowało się po dwoje dorosłych i dwoje dzieci. O wielkim szczęściu może mówić kierujący i pasażerowie forda oraz dwoje pasażerów seata, którzy nie odnieśli obrażeń. Niestety, zabrakło go kierującej setem 25-latce oraz jej 9-letniej pasażerce, które z obrażeniami ciała trafiły do szpitali. W akcji ratowniczej użyty został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowaną w wypadku dziewczynkę.
Kierowców przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie w obydwu przypadkach wskazało, że byli trzeźwi.
Nina Wiśniewska -ados
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość