Druga edycja konkursu What’s up Quad?

Wydarzenia

Druga edycja konkursu What’s up Quad?

15.11.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Drukarnia Quad/Graphics Europe 15 listopada ogłosiła drugą edycję konkursu What’s up Quad?, inicjatywę adresowaną do uczniów szkół średnich powiatów wyszkowskiego i pułtuskiego.
 
W konkursie What’s up Quad? uczestnicy posługują się wyłącznie językiem angielskim oraz uczą się kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy, tj. praca nad projektem i praca zespołowa.
Uczestnicy tworzą zespół projektowy 2-4 osób i wspólnie opracowują temat – w tej edycji organizatorzy stawiają przed młodzieżą zadanie realizacji wizji przyszłości i odpowiedzenie na pytanie, jak będzie wyglądał Quad za 10 lat. W realizacji zadania każdemu zespołowi towarzyszy opiekun – nauczyciel języka angielskiego.
Technika wykonania projektu jest dowolna – może to być tekst, prezentacja multimedialna, film, wywiad, animacja poklatkowa, quiz, rysunek. Projekt może wykorzystywać jedną formę lub łączyć wiele technik w kreatywny sposób.
Na uczestników konkursu, a także opiekunów zespołów projektowych, czekają atrakcyjne nagrody (szczegóły na stronie konkursu: https://www.quadgraphics.pl/konkurs).
Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Starosta Powiatu Wyszkowskiego Jerzy Żukowski. Partnerami konkursu są: Szkoła Języka Angielskiego The Lighthouse English Centre w Wyszkowie oraz Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu.
Regulamin konkursu, jego harmonogram, formularz zgłoszeniowy i informacje o nagrodach znajdują się na stronie What’s up Quad: https://www.quadgraphics.pl/konkurs. Rozstrzygnięcie planowane jest na 2 kwietnia 2020 r.

Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość