Drogą ekspresową do Warszawy, ale… pod prąd (WIDEO)

Wydarzenia

Drogą ekspresową do Warszawy, ale… pod prąd (WIDEO)

27.11.2023
autor: Sylwia Bardyszewska, wideo: www.youtube.com/@wojtylashitshow1225
Policja zatrzymała 83-letniego kierowcę, który S8 jechał w kierunku Warszawy, ale pasem… w stronę Białegostoku.
 
Informację o kierowcy jadącym drogą ekspresową pod prąd wyszkowska policja odebrała w niedzielę ok. godz. 19. Kierowca jechał w stronę Warszawy, ale pasem ruchu w kierunku Białegostoku. 
Kiedy skierowani na miejsce policjanci „namierzyli” wskazany samochód, zablokowali ruch przy węźle w Trojanach i poczekali, aż kierowca do nich dojedzie. Okazało się, że 83-letni mieszkaniec Warszawy „pogubił się” na jednym z węzłów i zamiast zjechać na Warszawę, gdzie chciał dotrzeć, pojechał zjazdem na Białystok. Potem było jeszcze gorzej, bo nie wiedział, co zrobić, więc jechał pod prąd. 
83-latek został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. zł i 15 punktami. Policjanci skierowali też wniosek o przeprowadzenie badań lekarskich, by sprawdzić jego kwalifikacje do kierowania pojazdami.
Na szczęście nikomu nic się nie stało.Źródło filmu: www.youtube.com/@wojtylashitshow1225
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wpływ pożyczek online na zdolność kredytową

Wpływ pożyczek online na zdolność kredytową

Rozważasz pożyczkę online, ale zastanawiasz się, jak może ona wpłynąć na Twoją zdolność kredytową? Jest to ważne pytanie, które warto sobie zadać przed podjęciem decyzji. Zdolność kredytowa to kluczowy element Twojego profilu klienta banku, który decyduje o możliwościach uzyskania finansowania w przyszłości. W tym artykule przyjrzymy się, jak pożyczki online, takie jak te oferowane przez pośrednika pożyczkowego Flotino, mogą wpłynąć na Twoją zdolność kredytową i co możesz zrobić, aby utrzymać ją na dobrym poziomie.
zobacz więcej
Jakie dodatkowe rozwiązania mogą ułatwić korzystanie z podkładów na łóżko?

Jakie dodatkowe rozwiązania mogą ułatwić korzystanie z podkładów na łóżko?

Podkłady na łóżeczko to jedne z najtańszych, a przy tym najbardziej praktycznych akcesoriów dla rodziców małych dzieci. I o ile na podstawowym poziomie oferty większości producentów są dość podobne, to niektóre propozycje mogą być nieco bardziej atrakcyjne. Jakie rozwiązania o tym decydują?
zobacz więcej
Jak wygląda kurs projektowania wnętrz online w praktyce? Podpowiadamy!

Jak wygląda kurs projektowania wnętrz online w praktyce? Podpowiadamy!

Ten artykuł powstał z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem wnętrz oraz zastanawiają się nad wyborem kursu szkoleniowego online. Na podstawie polecanych przez kursantów rozwiązań podpowiemy Ci, jak dokładnie mogą wyglądać tego typu zajęcia. Co jest poruszane na lekcjach internetowych? Jakie są najważniejsze korzyści wyboru zajęć online kosztem tych stacjonarnych? Przeczytaj przygotowany przez nas tekst i postaw na świadomą oraz najlepszą decyzję. Zapraszamy! 
zobacz więcej
Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (FOTO)

Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (FOTO)

Rekordową kwotę 240.11,69 zł (plus waluta obca i precjoza) zebrano podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wyszkowie! To ponad 40 tys. zł niż rok temu. Niesamowite! Wyszkowianie o wielkich sercach znów ustanowili rekord WOŚP! - dziękuje lokalny sztab, któremu po raz kolejny szefował Leszek Marszał.
zobacz więcej