Dobrze nie tylko na zdjęciach (foto)

Wydarzenia

Dobrze nie tylko na zdjęciach (foto)

12.09.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
W sobotę 10 września Skuszew bawił się na pikniku „Aktywna rodzina”. Była to już trzecia edycja imprezy, zainicjowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej. 
Doskonałej zabawy mieszkańcom Skuszewa życzyli dyr. OPS Agnieszka Mróz, opiekunka świetlicy środowiskowej w Skuszewie Barbara Kalisz, sołtys Wojciech Rojek, radni miejscy Elżbieta Piórkowska, Jan Hryniewicz. – Przełamujecie państwo stereotyp, że z rodzina wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach – pochwaliła Elżbieta Piórkowska. – Cieszę się, że Skuszew się rozwija.
Organizatorzy zaprosili dzieci do udziału w podchodach, licznych animacjach, konkursie „przebieranki”, Bug Wyszków – konkurencjach sportowych, 7. WDW Utopieni – zabawach harcerskich, Nadleśnictwo Drewnica w ciekawy sposób starało się przybliżyć dzieciom las i jego mieszkańców. W krótkich występach zaprezentowały się „Skuszewianki”, dzieci ze świetlicy. Do konkursu piosenkarskiego zaproszeni zostali starsi.
Ponieważ Świetlica w Skuszewie obchodzi 5. urodziny, na imprezie nie mogło zabraknąć tortu. Mnóstwo było pysznego jedzenia. 
W organizację pikniku, oprócz ośrodka, włączyła się gmina Wyszków, świetlica środowiskowa, sołectwo i wspólnota gruntowa Skuszew, miejscowa filia ZS w Rybienku Leśnym, streetworkerzy i stowarzyszenie „Promenada”.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość