Dla Gabriela nie ma już ratunku w Polsce. Rodzina ponawia apel o pomoc

Wydarzenia

Dla Gabriela nie ma już ratunku w Polsce. Rodzina ponawia apel o pomoc

02.04.2024
autor:
Kochani zwracam się z prośbą o ostatnią pomoc. Dla Gabriela nie ma już ratunku w Polsce. Serce matki pęka, widząc, jak dziecko cierpi i się boi. Nie wyobrażam sobie życia bez Gabrysia. To, co przeszedł Gabriel, tego nikt by nie wytrzymał. Jest moim kochanym, dzielnym bohaterem, moim ukochanym chłopczykiem - o wsparcie apeluje mama Gabrysia Beata Mizińska-Zgarni.
 
Przypomnijmy, że gdy Gabryś miał 10 lat stwierdzono u niego nowotwór złośliwy - mięsak z rodziny Ewinga, guz kąta żuchwy po stronie prawej. „Początkowo myślałam, że to powiększony węzeł chłonny. Zarówno badanie usg jak i rezonans z kontrastem nie wykazały, co to za zmiana. Gabriel nie uskarżał się na ból. Nasz świat się zawalił. Gdy choruje dziecko, chorują wszyscy w domu” – opisywała mama Gabrysia.
Dziś Gabryś ma prawie 12 lat. Za nim długotrwałe leczenie chemią, operacja, radioterapia, przetoczenia krwi, mnóstwo przyjętych leków, rehabilitacja.
Niestety, dla Gabrysia nie ma już ratunku w Polsce - informuje mama chłopca, prosząc jednocześnie o wsparcie poprzez portal zrzutka.pl.

Jeśli chcesz pomóc, kliknij TUTAJ
 
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jak często stosować maski do twarzy?

Jak często stosować maski do twarzy?

Maseczki kosmetyczne zdobywają coraz więcej zwolenników i stają się nieodłącznym elementem rytuałów pielęgnacyjnych wielu osób. Ich popularność wynika nie tylko z bezpośrednich efektów, takich jak poprawa kondycji skóry, ale również z tego, że stanowią one doskonałą okazję do stworzenia domowego spa i poświęcenia czasu na dbałość o urodę. Przy wyborze maseczki, wiele osób zastanawia się nad tym, jak często można ją stosować, aby osiągnąć najlepsze efekty bez ryzyka nadwyrężenia skóry.
zobacz więcej
14-latka kradła w dwóch drogeriach

14-latka kradła w dwóch drogeriach

Różne artykuły kosmetyczne, m.in. farbę do włosów, sztuczne paznokcie czy kosmetyki do makijażu 14-latka ukradła z dwóch wyszkowskich drogerii. Została ujęta przez pracownika ochrony.
zobacz więcej
Jak się płaci w XXI wieku? Poznaj Revolut i jego ogromne możliwości

Jak się płaci w XXI wieku? Poznaj Revolut i jego ogromne możliwości

Co jakiś czas sektor finansów przechodzi rewolucję. Niegdyś były nimi wprowadzenie kart płatniczych, później płatności zbliżeniowych, a teraz przyszedł czas na Revolut. To firma fintechowa, która stworzyła multifunkcjonalną aplikację do płacenia i przewalutowywania pieniędzy. Dowiedz się więcej o tej nowince bankowej, która jest odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych czasów.
zobacz więcej
Porównanie technologii falowników na rynku - co warto wiedzieć?

Porównanie technologii falowników na rynku - co warto wiedzieć?

Falowniki są fundamentem nowoczesnych systemów energetycznych, umożliwiającym precyzyjną kontrolę nad mocą i częstotliwością przepływu prądu. Zrozumienie ich działania i odpowiedni wybór są kluczowe dla efektywności energetycznej i operacyjnej. W tym artykule zgłębimy różnorodność technologii falowników, aby ułatwić Ci dokonanie najlepszego wyboru.
zobacz więcej