Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy: konkurs rozstrzygnięty

Wydarzenia

Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy: konkurs rozstrzygnięty

19.04.2018
autor: Redakcja
Miło nam poinformować, że konkurs z cyklu „Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy” wygrała Pani Justyna Onisk.
Zdjęcie przedstawia oczywiście zjazd na dawny most pontonowy. Jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc nad Bugiem, lubianych przez młodzież i dorosłych. Choć teraz dość zaniedbane i zaśmiecone, naszym czytelnikom kojarzy się dobrze, z latami młodzieńczej beztroski, relaksem, zimnym piwkiem, łowieniem ryb, spacerami, wycieczkami rowerowymi, wiosną.
Zainteresowanie konkursem było spore; cieszymy się, że obudził w naszych czytelnikach miłe wspomnienia (w niektórych nawet gorące).
Spośród odpowiedzi wybraliśmy tę nadesłaną przez Panią Justynę Onisk: „Kojarzy mi się z dzieciństwem. Dziadek zabierał mnie tam wraz z siostrami, a tak żeby popatrzeć na wodę i most kolejowy i pociągi oczywiście.”
Wszystkim dziękujemy za udział w naszej zabawie konkursowej, a Panią Justynę zapraszamy do redakcji Nowego Wyszkowiaka (ul. Pułtuska 20B) po obiór vouchera wartości 100 zł do wykorzystania w Manhattanie.
Kolejny konkurs z cyklu „Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy” już za miesiąc. Do wspólnej zabawy zapraszamy z Cocktailbarem Manhattan, z Wami już od 1999 r.!
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość