CKU zaprasza absolwentów

Wydarzenia

CKU zaprasza absolwentów

28.10.2016
autor: Dyrektor CKU i komisja redakcyjna
28 listopada br. obchodzone będzie 40-lecia Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wyszkowie. Organizatorzy już dziś zapraszają na ten jubileusz wszystkich absolwentów i proszą o wypełnienie ankiety. 
W ramach jubileuszu planowane jest wydanie publikacji zawierającej wspomnienia absolwentów, słuchaczy, uczniów i nauczycieli. Szkoła liczy na nie, bo dzięki nim można przywołać pamięć osób oraz utrwalić zdarzenia – zarówno te ważne, jak i szkolną codzienność. 
Materiały można przekazać na adres mailowy szkoły: cku@cku-wyszkow.edu.pl w dowolnej formie elektronicznej (teksty w pliku WORD lub PDF, skany zdjęć). Przy pisaniu można skorzystać z ankiety zamieszczonej na stronie szkoły. Materiały dostarczone do sekretariatu szkoły (wydruki, notatki odręczne, zdjęcia) powinny być zaopatrzone w dane kontaktowe autora i właściciela. Wersja ostateczna publikacji zostanie uzgodniona z autorami wykorzystanych materiałów i wspomnień. 
Ankieta zawiera 12 pytań dotyczących powodu wyboru szkoły, utrzymywanych znajomości po jej ukończeniu, cech ją wyróżniających na tle innych placówek, osób (nauczycieli i kolegów, którzy zapadli w pamięć), atmosfery w niej panującej, pamiętnych zdarzeń, w tym oczywiście matury i studniówki.
fot. cku-wyszkow.edu.pl
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość