Bug w cudownych odsłonach (WIDEO, FOTO)

Wydarzenia

Bug w cudownych odsłonach (WIDEO, FOTO)

16.02.2021
autor: Sylwia Bardyszewska
Prezentowaliśmy już zdjęcia wyróżnione w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Bug z nami”. Warto jednak pokazać wszystkie nadesłane prace, zobaczyć Bug w przepięknych odsłonach o świcie, w południe i o zmierzchu, w słońcu, we mgle i w blasku gwiazd. Mamy nadzieję, że zachęci to państwa do spacerów nad Bugiem, z aparatem lub bez.
 
- Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W III edycji wzięło udział najwięcej z dotychczasowych konkursów bo 32 uczestników z województw mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego ale też dolnośląskiego. Z każdym rokiem na konkurs napływa coraz więcej zdjęć, których poziom, jak orzekło jury konkursu, jest coraz wyższy - cieszy się główny organizator Piotr Adler, Akademia Umiejętności Pan Hilary.
Przypomnijmy, że I miejsce zdobyła Maria Temkin za zdjęcie „Z Chełmońskiego”, II miejsce - Piotr Cieśla za zdjęcie „Kra na Bugu w Niemirowie”, III miejsce - Urszula Frydrych za zdjęcie „Wiosenne podtopienia”.
Wyróżnienia: Sławomir Sot (zdjęcie „Nadbużański grążel”), Grażyna Hankiewicz (zdjęcie „Święto Jordanu w Sławatyczach”), Maciej Cmoch (zdjęcie „Podwodny świat starorzecza”), Rafał Wyszyński (zdjęcie „Tajemnica starorzecza”), Anna Mierzejewska-Miziołek (zdjęcie „Pływający Olęder”).
 
 
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość