Bezpłatna mammografia w Wyszkowie

Wydarzenia

Bezpłatna mammografia w Wyszkowie

20.07.2021
autor:
9 sierpnia w Wyszkowie będą wykonywane bezpłatne badania mammograficzne. Mobilna pracownia stanie za Urzędem Miejskim, al. Róż 2.
 
LUX MED, jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi, zaprasza na bezpłatną mammografię panie w wieku od 50 do 69 lat. Badania refundowane przez NFZ wykonywane są w mobilnej pracowni mammograficznej. 
W mammografii mogą wziąć udział ubezpieczone panie, które nie miały wykonanej mammografii w ramach programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy. Programem nie są objęte panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.
Uprzejmie informujemy, że przed badaniem wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58-666-24-44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Na badanie trzeba zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.
Mammobus LUX MED będzie zaparkowany w Wyszkowie 9 sierpnia w godz. 11-17, za Urzędem Miejskim, al. Róż 2.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość