Będzie plaża. Liczymy na pogodę

Wydarzenia

Będzie plaża. Liczymy na pogodę

14.06.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Od 25 czerwca gmina i Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na plażę przy moście samochodowym. Woda w Bugu pozytywnie przeszła badania sanepidu.
Wkrótce powinny rozpocząć się przygotowania do organizacji kąpieliska, trzeba m.in. wykosić trawę, przygotować parkingi i boisko do piłki siatkowej. WOSiR wystąpił też do pułtuskiego WOPR o wycenę kosztów obsługi ratowniczej. Plaża będzie gotowa na 25 czerwca, czynna będzie przez całe wakacje. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że zawodu nie sprawi pogoda.
Przypomnijmy, że strzeżone kąpielisko w Wyszkowie mieliśmy, po raz pierwszy od kilku lat, w ubiegłym roku. Przy słonecznej pogodzie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Największą frajdę miały oczywiście dzieci, oblegające ustawione na brzegu zjeżdżalnie.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jak przebiega proces budowy chłodni?

Jak przebiega proces budowy chłodni?

W zachowaniu jakości i świeżości produktów, takich jak mięso, warzywa i owoce czy leki, kluczową rolę odgrywają odpowiednie warunki przechowywania, m.in. niska temperatura. W przypadku potrzeby długotrwałego magazynowania dużej ilości towarów, w wielu firmach niezbędna staje się budowa chłodni i mroźni. Wymaga to zaangażowania doświadczonych specjalistów, którzy zrealizują nawet najbardziej skomplikowany projekt.
zobacz więcej
Jak dobrej jakości mięso wpływa na smak burgera?

Jak dobrej jakości mięso wpływa na smak burgera?

Za popularnością burgerów stoi przede wszystkim ich wyjątkowy smak. Do uzyskania najlepszych doznań smakowych konieczne jest stworzenie perfekcyjnego połączenia, bułki i dodatków. W samym sercu burgera kryje się największa tajemnica – kawałek mięsa będący najważniejszym akcentem tej słynnej potrawy. Ale czy jakość mięsa faktycznie wpływa na smak burgera? Zdecydowanie tak, o czym przekonamy Cię poniżej.
zobacz więcej
Dofinansowanie na remont muzeum w Dębinkach i kościoła w Kamieńczyku

Dofinansowanie na remont muzeum w Dębinkach i kościoła w Kamieńczyku

3,5 mln zł powiat wyszkowski otrzyma na remont fundamentów i izolacji budynków Muzeum Norwida w Dębinkach. Również z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków dofinansowanie - na remont dachu kościoła w Kamieńczyku otrzyma gmina Wyszków.
zobacz więcej
Elżbieta Szczuka rozszyfrowała Jerzego Różyckiego (FOTO)

Elżbieta Szczuka rozszyfrowała Jerzego Różyckiego (FOTO)

„Jerzy Różycki. Jeden z pogromców Enigmy” - tytuł pierwszej pełnej biografii słynnego kryptologa autorstwa Elżbiety Szczuki brzmi podniośle. Ale tak naprawdę to historia młodego człowieka, który jak krok po kroku (wraz z Henrykiem Zygalskim i Marianem Rejewskim) rozszyfrowywał niemiecki kod, tak list po liście, rozmowa po rozmowie rozszyfrowywał serce ukochanej kobiety. Przez 7 lat Elżbieta Szczuka cierpliwie zbierała materiały, by odkryć przed czytelnikami tę tajemniczą do tej pory postać. O swoich poszukiwaniach i samym Jerzym Różyckim, którego tak polubiła, opowiedziała podczas spotkania autorskiego 25 września w Bibliotece Miejskiej.
zobacz więcej