Auto dachowało. Dwie osoby w szpitalu

Wydarzenia

Auto dachowało. Dwie osoby w szpitalu

16.10.2021
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w sobotę rano na drodze krajowej nr 6️2 między Kamieńczykiem a Pustymi Łąkami. 
 
Wypadek miał miejsce przed godz. 8, kiedy nawierzchnia jezdni była mokra. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca osobowym volvo 39-letnia mieszkanka powiatu wyszkowskiego nie dostosowała prędkości do panujących warunków i straciła panowanie nad kierownicą. Auto zjechało najpierw na przeciwny pas ruchu, potem do rowu, uderzyło w drzewo i dachowało. Do szpitala z obrażeniami ciała trafili kierująca i jej pasażer, również mieszkaniec naszego powiatu.  
Wypadek spowodował spore utrudnienia na drodze krajowej. Ruch odbywał się wahadłowo. 
Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, bo jesienna aura może stwarzać niebezpieczeństwo. - Jesień to czas, kiedy warunki drogowe nie są sprzyjające dla kierowców. Wbrew pozorom, nawet kiedy temperatura jest dodatnia, nawierzchnia może być mokra i śliska. Widoczność dodatkowo ograniczają padające deszcze – zwraca uwagę rzecznik wyszkowskiej policji kom. Damian Wroczyński. 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość