Alicja Mieszało wyśpiewała zwycięstwo

Wydarzenia

Alicja Mieszało wyśpiewała zwycięstwo

23.10.2021
autor: Elżbieta Borzymek
Wyszkowianka Alicja Mieszało odniosła kolejny sukces – zajęła I miejsce w XV Mazowieckim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Seniorów „Węgrowskie Barwy Jesieni”. Wystąpiła w sobotę 23 października w koncercie laureatów, który odbył się w Węgrowskim Ośrodku Kultury.
 
Alicja Mieszało zaśpiewała dwa piękne, romantyczne, rosyjskie utwory, utrzymane w jesiennym klimacie „Jesienią” i „Kochany”. – Z występu jestem zadowolona. Od udziału w The Voice Senior, gdy doszłam do półfinału, nie daję się mimo pandemii. Nadal kształcę swój głos i pracuję nad repertuarem – mówi.
Przypomnijmy, że Alicja Mieszało w The Voice Senior, telewizyjnym talent show z udziałem śpiewających i utalentowanych seniorów, wystąpiła w drużynie Witolda Paszta. - Mam 79 lat. Kocham śpiewać – przedstawiła się wtedy. – Jestem w chórze kościelnym, śpiewam i tańczę w ludowym zespole „Oberek”. 
Nie po raz pierwszy znalazła się w gronie laureatów Węgrowskich Barw Jesieni.
Zmagania konkursowe w Węgrowie zostały rozłożone na dwa dni, 16 i 17 października. Na scenie wystąpiło 37 podmiotów artystycznych, które zaprezentowały się w 6 kategoriach konkursowych: chóry; zespoły wokalno-muzyczne i zespoły folklorystyczne; soliści i duety; zespoły taneczne; teatry i recytacja. 
Wykonawcy zaprezentowali różnorodny repertuar, wysoko zostali ocenienie zarówno przez publiczność, jak i jurorów – Krystynę Paczuską, Tomasza Markiewicza i Jarosława Wójcika. 
Przegląd prowadziła Katarzyna Zabadała, dyrektor Węgrowskiego Ośrodka Kultury.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość