Alexander Orlovsky: Czy kryptowaluty mają przyszłość?

Wydarzenia

Alexander Orlovsky: Czy kryptowaluty mają przyszłość?

22.05.2024
autor: artykuł sponsorowany
Angażować się w kryptowaluty czy nie - pytanie, które dręczy wielu początkujących.

 

Czytając artykuły analityczne, szukając prognoz, możesz nigdy nie rozpocząć dochodowego biznesu, jeśli nie znasz istoty rynku kryptowalut. Aby uzyskać informacje, nie powinieneś udawać się do Google, ale do profesjonalisty, który zajmuje się kryptowalutami od wielu lat.

Alexander Orlovsky działa na giełdzie kryptowalut od ponad 6 lat. W tym czasie osiągnął wysoki poziom wiedzy o tym systemie, zarobił ponad milion dolarów podczas swojej kariery i założył społeczność FFA do nauki i wymiany informacji.

Według Alexandra kryptowaluta będzie żyła tak długo, jak długo będzie istniała potrzeba rozliczania pieniędzy online. Ta jednostka monetarna może być uważana za jedną z walut. W związku z tym nie ma problemów z jej żywotnością. Kryptowaluty były, są i będą.


Jak działa rynek kryptowalut

Życie rynku kryptowalut składa się z cykli. Są to okresy, które powtarzają się co 4 lata. Okres wzrostu trwa 2 lata i tyle samo okres spadku. Cykliczność rynku jest statyczna i niezmienna, więc łatwo ją przewidzieć i dokonać właściwych transakcji na czas.

W okresie wzrostu kapitał można zwiększyć 10-krotnie. W okresie spadków również istnieją sposoby na zarabianie. Każdy kolejny wzrost zwiększa zysk o 3-krotność poprzedniego wzrostu.

Alexander Orlovsky mówi: „Pierwszy cykl jest potrzebny, aby zrozumieć, co jest konieczne, drugi - aby zbić fortunę, trzeci cykl zapewni następne pokolenia”.


Czego można się spodziewać w każdym z cykli wzrostu kryptowalut?

W okresie wzrostowym kryptowaluta przyniesie wiele zwrotów w każdej transakcji. W okresie spadku 8 na 10 monet lub NFT spada. W tym okresie ważne jest, aby znaleźć 2, które nadal rosną. Ten cykl spowolnienia jest wyzwaniem dla wszystkich, zarobki spadną wielokrotnie. Ale jeśli utrzymasz się na powierzchni, pozostaniesz w kryptowalutach na zawsze.

Po przetrwaniu okresu spowolnienia staniesz się silniejszy i bardziej odporny, nie będziesz onieśmielony żadnym kryzysem. Wszystko dlatego, że wiesz, że recesja nie jest wieczna. Minie trochę czasu i nadrobisz zaległości w dochodach i skali.

Co robić w czasie spowolnienia?

Zawsze powinieneś kontynuować analizę i pracę z kryptowalutą. Nie zależy to od okresu. Oczywiście zysk pomnożony przez 20 jest znacznie bardziej atrakcyjny niż podwojenie dochodu. Ale w trudnych czasach i ten wynik jest wspaniały. Wymaga to więcej myślenia i działania.

Zawsze trzeba pamiętać, że w cyklu wzrostowym rynek nie rośnie przez 2 lata, a w cyklu spadkowym nie spada przez 2 lata. Nie jest to aksjomat, ponieważ w każdym cyklu mogą występować niewielkie okresy wzrostu i spadku. Ale nadal, jeśli zysk wzrośnie tylko dwa razy i masz dużą zainwestowaną kwotę, podwoi się. To też jest fajne, a nie strata. Alexander nauczył się, jak zwiększyć zyski pięciokrotnie w takich okresach.


Co mówią opinie uczestników kursu kryptowalut?

Dla tych, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu działalności na rynku kryptowalut, pierwszą radą Alexandra jest nauka. Aby uniknąć popełniania błędów i utraty pieniędzy, należy czerpać doświadczenie od profesjonalistów i tych, którzy odnieśli sukces na rynku kryptowalut.

Korzyści płynące ze szkolenia zostały już docenione przez studentów Alexandra Orlovsky'ego, którzy wzięli udział w kursie kryptowalut. Pozostawili wiele pozytywnych opinii i podzielili się swoimi wrażeniami z sukcesu na rynku kryptowalut.

Zawsze należy pamiętać o cyklicznym charakterze rynku i fakcie, że w każdym okresie istnieją możliwości zarobienia pieniędzy. Musisz tylko powielać działania tych ludzi, którzy już dużo o tym wiedzą, a z czasem osiągniesz poziom nauczycieli.

Czy kryptowaluty mają przyszłość?

Alexander Orlovsky uważa, że kryptowaluta na pewno będzie istnieć, działać i rozwijać się. Jest to dość młoda jednostka walutowa i ma przed sobą przyzwoitą przyszłość, ponieważ pieniądz cyfrowy obejmuje coraz większą część rozliczeń pieniężnych.

Rośnie również liczba zainteresowanych osób, które inwestują w kryptowaluty w celu zarobienia pieniędzy. Wartość i wartość waluty rośnie, a ryzyko utraty czegoś w cyklu spadkowym maleje.

Dla większości ludzi kryptowaluty były ostatnio przerażającą nowością i niewiele osób im ufało. Jednak wraz z rozprzestrzenianiem się Internetu rośnie liczba użytkowników kryptowalut, którzy swoim przykładem udowadniają wiarygodność i realność zarabiania ogromnych kwot na kryptowalutach.

Eurodock - maj 2024
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość