Akademia Umiejętności Pan Hilary zaprasza na pierwszy Dziecięcy Poranek Teatralny

Wydarzenia

Akademia Umiejętności Pan Hilary zaprasza na pierwszy Dziecięcy Poranek Teatralny

02.12.2021
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Spektakl teatralny dla dzieci „Plum i Bulb” w wykonaniu Teatru Chrząszcz w Trzcinie to pierwszy spektakl w ramach cyklu Dziecięcy Poranek Teatralny, na który zaprasza Akademia Umiejętności Pan Hilary: 12 grudnia godz. 11, WOK „Hutnik”.
 
Teatru Chrząszcz w Trzcinie wykorzystuje elementy teatru lalkowego, teatru cieni, przedmiotu i animacje. Dodatkowym walorem przedstawienia jest muzyka wykonywana na żywo przez cenionego multiinstrumentalistę Piotra Kołeckiego.
Tytułowi bohaterowie, rybka Plum i ośmiornica Bulb, opowiadają o ważnej roli, jaką w życiu ludzi i zwierząt odgrywa woda. Przedstawienie porusza problem zanieczyszczenia środowiska i uświadamia, jak nasze codzienne zachowanie wpływa na stan całej planety. Po spektaklu spotkanie z mikołajem i warsztaty plastyczne „Eko-ozdoby choinkowe”.
Spektakl dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Trwa ok. 60 min, warsztaty ok. 40 min. Bilety na kupbilecik.pl lub pod nr tel. 531-931-200. Ceny biletów: dziecko - 20 zł, dorosły opiekun - 10 zł, warsztaty dziecko - 15 zł.

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość