50 lat minęło...

Wydarzenia

50 lat minęło...

30.08.2021
autor: Artykuł sponsorowany
50 lat na rynku to długo. Przez ten czas przyszło nam się zmierzyć z wieloma trudnościami i smutkami, ale było też wiele, wiele radości.
 
Kwiaty to piękno, tworzenie z nich to pasja. Państwo przez to półwiecze działalności docenili to, będąc naszymi Klientami.
Kwiaty to piękno, które jest odzwierciedleniem duszy.
50 lat temu, 1 września 1971 r. rodzice Anna i Czesław Zych otworzyli jedną z pierwszych kwiaciarni w Wyszkowie, przy obecnej ul. Świętojańskiej 78. Mama posiadała już doświadczenie florystyczne, bowiem, jako młoda dziewczyna, pomagała swojej kuzynce. Ale miała też swoją pasję, którą zaraziła syna i synową. My zaś staramy się kontynuować rodzinną tradycję, stale się ucząc i rozwijając.
Przez 20 lat prowadziliśmy też filię kwiaciarni „Feniks” w centrum „Galeo”.
W tym miejscu chcemy podziękować przede wszystkim nieżyjącej już Mamie za Jej pracę i wiedzę, jaką nam przekazała.
Jest to też czas, by bardzo podziękować wszystkim naszym Pracownikom. Bez Was, bez Waszej pracy i zaangażowania nie świętowalibyśmy dzisiaj jubileuszu.
Dziękujemy też Państwu - naszym stałym i wiernym Klientom, którzy doceniają nasze umiejętności. Dziękujemy też tym przypadkowym, sporadycznym Klientom z nadzieją, że do nas wrócą.
Obiecujemy rozwijać naszą florystyczną pasję i dołożyć wszelkich starań, by tworzyć piękno z kwiatów, które przyniosą Państwu radość i uśmiech na twarzy.
 
W dniu naszego święta (1 września) - 15 % RABATU na cały asortyment.
Serdecznie zapraszamy!
 
 
Dziękujemy!
Marzena i Tomasz Zych
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość