36-latka zginęła w wypadku na ekspresowej ósemce

Wydarzenia

36-latka zginęła w wypadku na ekspresowej ósemce

02.08.2022
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
36-letnia mieszkanka Warszawy zginęła w wypadku, do którego doszło w poniedziałek przed południem na drodze krajowej S8 w Ojcowiźnie. Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn, zjechała ze swojego pasa ruchu i zderzyła się z tirem.
 
O tragicznym wypadku na S8 informowaliśmy wczoraj.
 
 
Jak wstępnie ustaliła policja, kierująca mitsubishi 36-letnia mieszkanka Warszawy jechała lewym pasem ruchu. Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn zjechała na prawy pas, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym, za którego kierownicą siedział 58-latek z Płońska. Osobówka odbiła się od ciężarówki i wróciła na lewy pas, gdzie doszło do zderzenia z osobową toyotą. Kierował nią 30-letni mieszkaniec Warszawy.
Pod zderzeniu mitsubishi stanęło w płomieniach. - Kobietę z płonącego i zadymionego samochodu wyciągnęli inni kierowcy - informuje rzecznik wyszkowskiej policji kom. Damian Wroczyński. Niestety, mimo reanimacji życia kobiety nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
Do szpitala przewieziono kierowcę toyoty, ale po udzieleniu pomocy jeszcze tego samego dnia mógł wrócić do domu. Kierowca ciężarówki nie odniósł poważnych obrażeń.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość