Wspaniałe sportowe Mikołajki (FOTO)

Sport

Wspaniałe sportowe Mikołajki (FOTO)

07.12.2022
autor: mjk
Wyjątkowe Mikołajki przeżyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie. Klasy sportowe o profilu siatkówka oraz młodzi sportowcy uczęszczający na zajęcia SKS mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z wybitnymi sportowcami. Młodzież wzięła także udział w sportowych zajęciach, pod okiem mistrzów.  

Do Wyszkowa przyjechali: Małgorzata Hołub-Kowalik, (mistrzyni olimpijska z 2020 roku w sztafecie mieszanej 4x400 metrów, wicemistrzyni olimpijska, wicemistrzyni świata i mistrzyni Europy w biegu sztafetowym 4x400 metrów); Agnieszka Kobus-Zawojska (wioślarka, srebrna i brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich z Rio de Janeiro, mistrzyni świata w wioślarskiej czwórce podwójnej) oraz Marcin Prus, były reprezentant Polski w siatkówce.
Blisko setka uczestników spotkania mogła zapoznać się z podstawami pierwszej pomocy, rozwiązywać gry i zadania logiczne oraz rywalizować w zadaniach ruchowych. Po rozgrzewce przeprowadzonej przez olimpijki odbył się także trening siatkarski a na zakończenie miniturniej w tej dyscyplinie.
Spotkanie było możliwe dzięki rządowemu programowi Szkolny Klub Sportowy, w którym bierze udział blisko 300 tysięcy dzieci oraz 15 tysięcy nauczycieli z całej Polski. Akcję edukacyjną „Bądź aktywny, bądź zdrowy” wspiera Światowa Organizacja Zdrowia.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

OGŁOSZENIE

Zgodnie z art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że

został ogłoszony wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zabrodzie przeznaczonych do najmu i dzierżawy.

Wykaz dostępny jest na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zabrodzie.

Wójt Gminy Zabrodzie
Krzysztof Jezierski

Zitcom
Zitcom