WEEKEND: Trzy najważniejsze mecze sezonu

Sport

WEEKEND: Trzy najważniejsze mecze sezonu

22.06.2018
autor: Maciej Kowalski
Trzy mecze najbliższego weekendu to trzy najważniejsze spotkania trzech wyszkowskich drużyn.

Zaczynamy od meczu w Warszawie. O 14.00 rozpocznie się spotkanie futbolistów amerykańskich Rhinos Wyszków z Warsaw Sharks. Na warszawskim stadionie przy ul. Obrońców Tobruku 11 odbędzie się mecz o pierwsze miejsce w grupie B Ligi Futbolu Amerykańskiego. Zwycięstwo Nosorożców (a nawet minimalna, pięciopunktowa porażka) dadzą naszym zawodnikom awans do najlepszej szóstki w Polsce!

O godzinie 17.00 na stadionie WOSiR swój najważniejszy mecz w tym sezonie zagrają piłkarze Bugu Wyszków. Nasz zespół rozegra pierwszy mecz barażowy o utrzymanie w IV lidze mazowieckiej. Rywalem będzie 14. zespół "południowej" grupy IV ligi - LKS Promna. Rewanż odbędzie się 27 czerwca na boisku przeciwnika.

Dzień później, również o 17.00 na tym samym stadionie zagrają swój mecz barażowy Loczki Wyszków. Nasze piłkarki nie bronią się przed spadkiem, jak ich koledzy z Bugu, lecz atakują I ligę. Niestety w pierwszym spotkaniu z Polonią Środa Wielkopolska wyszkowianki przegrały wysoko 1:5. Wynik nie odzwierciedlał jednak przebiegu wydarzeń boiskowych i warto zobaczyć na żywo rewanżowy pojedynek Loczków.

A po emocjach w Wyszkowie, od 20.00 w strefie kibica można będzie obejrzeć mecz "o wszystko" polskich piłkarzy.

Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość