WEEKEND: Sportowo i świątecznie

Sport

WEEKEND: Sportowo i świątecznie

29.03.2018
autor: Maciej Kowalski
Z powodu świąt w nadchodzący weekend odbędzie się mniej imprez sportowych, ale kibice piłki nożnej i tak powinni znaleźć coś dla siebie.
Zaczynamy w piątek meczem piłkarek II-ligowych Loczków Wyszków. Wyjazdowe spotkanie z Wilgą Garwolin rozpocznie się o 16.00. Jesienny mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 2:2.
O tej samej porze B-klasowy Wymakracz Długosiodło powinno rozpocząć się spotkanie z najsłabszą drużyną ostrołęckiej "Serie B" - FC 2013 Różan. U siebie (czyli w Wąsewie) długosiodlanie powinni spokojnie zdobyć 3 punkty. Niestety z powodu fatalnej pogody mecz został odwołany!
Wieczorem w piątek, w Ząbkach zagrają Wyszkowskie Rezerwy. Druga drużyna Bugu Wyszków spotka się z Marcovią Marki. Początek meczu o 19.00.

W sobotę o 11.00 zaplanowany jest pojedynek pierwszego zespołu Bugu Wyszków z MKS Ciechanów. Mecz odbędzie się na stadionie WOSiR w Wyszkowie. W pierwszym meczu tych zespołów padł remis 2:2.
Na zakończenie soboty WKS Mystkówiec (ostrołęcka klasa B) zagra wyjazdowy mecz z ULKS Ołdaki. Początek spotkania o 12.30 w Baranowie.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość