WEEKEND: Dwie Wilgi przeciw naszym

Sport

WEEKEND: Dwie Wilgi przeciw naszym

21.09.2018
autor: Maciej Kowalski
Wilga Garwolin przeciwko Loczkom Wyszków i Amur Wilga kontra Bug Wyszków. Takie zestawienie czeka nas w najbliższy weekend. A co poza tym w sporcie?

W ten weekend sportowa będzie w zasadzie tylko niedziela. Tego dnia grają wszystkie zespoły seniorskie z naszego powiatu. W sobotę można się wybrać na mecze młodzieży, np. o 10.00 na orliku na stadionie WOSiR dziewczęta z Loczków zagrają z chłopcami z Wichru Kobyłka. Będzie to mecz ligi orlików.

W niedzielę o 14.00 w Rząśniku, miejscowy WKS zagra z Rządzą Załubice. Zespół gośći ma tylko jeden punkt mniej od rząśniczan, mecz będzie więc na pewno zacięty. Mimo to liczymy na punkty WKS Rząśnik.

Także w niedzielę o 14.00 niepokonany Wymakracz Długosiodło rozegra wyjazdowe spotkanie z FC 2013 Różan. Czekamy na kolejne efektowne zwycięstwo.

Tego samego dnia o 15.00 w Wildze wybiegną na boisko jedenastki miejscowego Amura i Bugu Wyszków. Będzie to mecz 8. kolejki Ligi Okręgowej. Liczymy na punkty wyszkowian.

Godzinę później, o 16.00, na stadionie miejskim w Wyszkowie zagrają seniorki Loczków Wyszków. Ich przeciwniczkami będą zawodniczki Wilgi Garwolin. Mimo bardzo mocno osłabionego składu (brak pięciu zawodniczek z pierwszej jedenastki) wyszkowianki powinny rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść.

Również o 16.00 w niedzielę, w Ostrołęce, zagra WKS Mystkówiec. Rezerwy Korony jesienią jeszcze nie wygrały meczu i jest spora szansa, żeby ta sytuacja się po niedzielnym meczu nie zmieniła.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość