WEEKEND: Czekając na nowe stadiony

Sport

WEEKEND: Czekając na nowe stadiony

14.09.2018
autor: mjk
Prócz Bugu Wyszków, żadna z seniorskich drużyn piłkarskich z naszego powiatu nie zagra w weekend na własnym stadionie. Ale dwa kluby zagrają jako gospodarze.
Jak to możliwe? Budowa boiska w Długosiodle idzie w błyskawicznym tempie, ale jeszcze w ten weekend piłkarze Wymakracza zagrają jako gospodarze w Wąsewie. Podobna historia jest z WKS Mystkówiec, gdzie dopiero ogłoszono przetarg na modernizację boiska. Piłkarze grają więc mecze "u siebie" w Rząśniku. Sytuacja powinna się jednak już wkrótce zmienić i nasze zespołu nie będą się tułać po innych boiskach.

Rozkład jazdy na weekend:

Loczki Wyszków, po środowym efektownym zwycięstwie nad Victorią Bartoszyce (7:1) tym razem czeka trudniejszy pojedynek. W sobotę na stadionie miejskim w Białymstoku wyszkowianki zagrają z Włókniarzem, drużyną, która w ostatnich dwóch meczach nie straciła gola. Mamy nadzieję, że nasze napastniczki poradzą sobie ze szczelną obroną zawodniczek z Podlasia.

W sobotę o 15.00 B-klasowy Wymakracz Długosiodło zagra spotkanie z Orzem Goworowo i liczymy na kolejne efektowne zwycięstwo. Na razie długosiodlanie mają imponujący bilans bramkowy 15:0.

W sobotę o 16.00 odbędzie się mecz Ligi Okręgowej, w którym Bug Wyszków podejmie wicelidera tabeli - Olimpię Warszawa. Przypominamy, że wejście na stadion znajduje się od ulicy Okrzei.

W niedzielę o 14.00 w Rząśniku, WKS Mystkówiec spotka się z ULKS Ołdaki. Prawdopodobnie mystkowian czeka kolejny trudny pojedynek - oby zwycięski.

Jako ostatni zagrają, występujący w A-klasie, piłkarze WKS Rząśnik. Ich wyjazdowy mecz przeciwko rezerwom KS Łomianki zaplanowano na 18.30 w niedzielę.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość