WĘDKARSTWO: Zawody Wędkarskie o puchar Wójta Gminy Brańszczyk (foto)

Sport

WĘDKARSTWO: Zawody Wędkarskie o puchar Wójta Gminy Brańszczyk (foto)

03.08.2017
autor: Maryla Puścian
Doskonała pogoda sprzyjała 50 zawodnikom Zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Brańszczyk, które odbyły się nad rzeką Bug w dniach 29 - 30 lipca. Efektem całonocnego wędkowania było ponad 20 kg ryb, a najlepsi zostali nagrodzeni pucharem i akcesoriami wędkarskimi ufundowanymi przez Wójta Gminy Mieczysława Pękula.
I miejsce zdobyli Dariusz Geski i Hubert Karłowicz uzyskując 13 740 pkt. II miejsce - Dariusz Rudnik i Jacek Wysocki (8 865 pkt.), III - Robert Kulesza i Dominik Ołdak (6 585 pkt.). Zwycięzcom puchar i nagrody wręczyli wójt Gminy Mieczysław Pekul i Zastępca Wójta Andrzej Łapiński.
Największą rybę – leszcza złowił Dominik Ołdak, a najlepszym zawodnikiem z gminy Brańszczyk był Daniel Bogdan, któremu puchar ufundowała i wręczyła Dyrektor Gminnego Domu Kultury Maryla Puścian.
Prezes w imieniu Zarządu Koła PZW Nr 88 Wyszków serdecznie podziękował wójtowi gminy za patronat nad zawodami oraz nagrody, wszystkim wędkarzom za wspaniałą rywalizację, a członkom Zarządu PZW za dobrą organizację i sprawny przebieg zawodów. Wójt wyraził radość z faktu, że tak wielu wędkarzy w otoczeniu rodzin wzięło udział w gminnych zawodach, a gratulując wszystkim, podkreślił znaczenie dobrze spędzanego wolnego czasu na łonie natury - szczególnie w gminie Brańszczyk, zapraszając na kolejne zawody za rok.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość