UNIHOKEJ: Wyszkowianie wicemistrzami Polski (FOTO)

Sport

UNIHOKEJ: Wyszkowianie wicemistrzami Polski (FOTO)

25.05.2021
autor:
Wyszkowianie Jakub Skoczeń i Bartosz Chawłowski, wraz z drużyną Olimpia Łochów, w weekend wywalczyli srebrne medale w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Unihokeju. Jakub Skoczeń został wybrany najlepszym prawym obrońcą całego turnieju.
 
Finały mistrzostw zostały rozegrane 22 i 23 maja w Gdyni. W dwudniowych finałach rywalizowało sześć najlepszych klubów z całej Polski. Po trzech zwycięstwach, jednym remisie i jednej porażce srebrne medale wywalczyła drużyna Olimpia Łochów, której to barwy reprezentują nasi mieszkańcy Jakub Skoczeń i Bartosz Chawłowski. Wicemistrzostwo Polski jest oczywiście wielkim sukcesem, ale jeszcze bardziej cieszy fakt, że Jakub Skoczeń został wybrany najlepszym prawym obrońcą całego turnieju.
Jakub i Bartosz są absolwentami Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie. To właśnie tam odnosili swoje pierwsze, znaczące sukcesy (dwukrotni medaliści mistrzostw Mazowsza) i rozsławiali nasze miasto na arenach wojewódzkich. Warto wspomnieć, że Jakub i Bartosz, pomimo młodego wieku, od przyszłego sezonu będą trenować już z seniorską drużyną Olimpii Łochów.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość