SPORTY WALKI: Kolejne medale dla Wyszkowskiego Centrum Sztuk Walk

Sport

SPORTY WALKI: Kolejne medale dla Wyszkowskiego Centrum Sztuk Walk

16.11.2021
autor: RN
Przedstawiciele Wyszkowskiego Centrum Sztuk Walk zaznaczyli swoją obecność na zawodach o Puchar Europy Federacji I.K.B, które odbyły się w sali MOSiR w Żywcu.
 
W tym cieszącym się dużą popularnością wydarzeniu wzięło udział ponad 150 miłośników sztuk walk z Ukrainy, Słowacji oraz wielu klubów z Polski. Dwóch zawodników WCSW Patryk Giza oraz Paweł Kośniewski zdobyli kolejne medale i stanęli na podium. Patryk Giza zdobył łącznie dwa medale, złoty w walkach semi kontakt w wadze plus 90 kg oraz srebrny w formach kata z bronią seniorów. Paweł Kośniewski zdobył srebrny medal w formach kata własne seniorów.
Tego rodzaju wyjazdy są nie tylko wspaniałym testem umiejętności w sztukach walki, ale również integrują zawodników z całej Polski oraz sąsiednich krajów. Zdobycie tych medali jest całorocznym procesem, który jest realizowany w sekcji szkoleniowej w Wyszkowie. Ćwiczenia akrobatyczne, rozciąg, techniki samoobrony, dyscyplina, wzajemny szacunek, punktualność - to tylko niektóre punkty oferowanego programu, z którego mogą skorzystać dzieci, młodzież oraz osoby starsze. Poza ćwiczeniami fizycznymi czeka również na państwa miła, wręcz rodzinna atmosfera, co dla wielu osób jest bardzo ważne. Żyjąc w świecie komputerów i Facebooka, rodzice zaczynają zauważać, że powrót do ruchu i ćwiczeń fizycznych dla ich dzieci jest bardzo ważny dla ich rozwoju, dlatego zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w treningach. Ćwiczymy w każdy wtorek i piątek o godz. 18.30 w budynku CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie przy ulicy Świętojańskiej 82.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość