SPORTY MOTOROWE: Paweł Budzik wygrał XXVII Rally Wyszków

02.10.2024
6 załóg (z 58, które wystartowały)  ukończyło 27. edycję Rally Wyszków. Najlepszy na dwudniowej trasie wokół Wyszkowa był jadący mitsubishi Lancer Evo IX  Paweł Budzik z pilotem Łukaszem Budzikiem.

Super Próbę, tradycyjnie odbywającą się w centrum miasta, na ulicy Sowińskiego wygrał Michał Kraciuk (pilot Krzysztof Gawroński) jadący audi A4 Kombi. Załoga ta w klasyfikacji generalnej zajęła drugie miejsce.
Jak co roku niedzielna Super Próba zgromadziła setki widzów, którzy obserwowali popisy zawodników.
Gościem honorowym rajdu (i aktywnym uczestnikiem Super Próby) był Maciej Wisławski, rajdowy mistrz Europy (były pilot m.in Krzysztofa Hołowczyca, Leszka Kuzaja i Kajetana Kajetanowicza).