SPORTOWY WEEKEND: Zapraszamy na stadiony!

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Zapraszamy na stadiony!

29.03.2019
autor: mjk
Weekend zapowiada się ciekawie. A ponieważ ma dopisać pogoda jest idealna okazja by odwiedzić sportowe areny i dopingować naszych zawodników.

Najdalszy wyjazd (230 km) czeka piłkarki Loczków Wyszków. Wyszkowianki grają w Bartoszycach pierwszy mecz rundy wiosennej II ligi. W pierwszym meczu z Victorią nasze piłkarki łatwo wygrały 7:1. Mimo poważnych osłabień w zespole, mamy nadzieję na kolejne trzy punkty. Początek meczu w sobotę o 12.00.
W Wyszkowie zagrają w sobotę młodzi piłkarze Bugu Wyszków. O 14.00 mecz ze Świtem Nowy Dwór Maz. zaczną podopieczni Mariusza Szajczyka czyli rocznik 2005. Wieczorem, o 19.00 Bug 2004 spotka się ze Zniczem Pruszków.
Seniorzy Bugu Wyszków grają wyjazdowy pojedynek z Unią Warszawa. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 15.00 na stadionie przy ul. Obrońców Tobruku.
Wymakracz Długosiodło wreszcie zagra ligowy mecz u siebie! Historyczne spotkanie z rezerwami Korony Ostrołęka rozpocznie się w sobotę o 15.30. Pierwszy mecz tych zespołów zakończył się remisem 2:2. Długosiodlanie idą po awans, więc wygrana z Koroną jest obowiązkowa.
Druga drużyna z naszego powiatu grająca w ostrołęckiej klasie B - WKS Mystkówiec Stary ma wolny termin.
WKS Rząśnik na swój mecz jedzie do stolicy. Pojedynek z Bednarską rozegrany zostanie w niedzielę o 18.00.
W sobotę wieczorem w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się gala sportów walki. W kategorii do 60 kg w formule K-1 wystąpi wyszkowianka Wiktoria Pamrowska (Gimnazjon Kuźnia Wyszków)
W niedzielę do Wyszkowa przyjedzie mistrz Polski. Na stadionie przy Kościuszki Rhinos Wyszków zagrają z najlepszym zespołem minionego sezonu Lowlanders Białystok. Początek tego niezwykle trudnego dla wyszkowian meczu o godzinie 15.00.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość