SPORTOWY WEEKEND: Warto wyjść z domu!

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Warto wyjść z domu!

06.09.2019
autor: mjk
Kilka ciekawych wydarzeń sportowych czeka nas w ten weekend. Prawie wszystkie nasze drużyny grają u siebie, więc warto wyjść z domu i dopingować sportowców z naszego powiatu.

Zmagania rozpoczną w sobotę Loczki Wyszków. Nasze zawodniczki czeka 180-kilometrowy wyjazd do Tomaszowa Mazowieckiego, na mecz ze spadkowiczem z I ligi, MUKS Dargfil Tomaszów. Wyszkowianki mają przed sobą trudne zadanie.

W sobotę o 15.00 zagra Bug Wyszków. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Arkadiusza Mielczarczyka będzie stołeczna Escola Varsovia (w cztereach meczach tego sezonu: dwa zwycięstwa i dwa remisy). Nasi piłkarze potrzebują wsparcia!

Pozostałe mecze odbędą się w niedzielę. Dwa z nich zaplanowano na stadionie w Rząśniku. Najpierw o 12.00 zagrają piłkarze WKS Mystkówiec. W meczu B-klasy mystkowianie spotkają się z Orzem Goworowo. Po pierwszym meczu zakończonym remisem, gracz WKS bedą chcieli zdobyć komplet punktów.

Po godzinne przerwie, o 15.00 na boisko wyjdą zespoły WKS Rząśnik i SKP Korona Warszawa. Będzie to mecz warszawskiej klasy A. Liczymy na kolejne punkty rząśniczan, choć zespoły prezentują w tym sezonie podobną formę (obie drużyny zdobyły do tej pory po trzy punkty).

Również o 15.00 w Długosiodle zagra Wymakracz Długosiodło. Niepokonana w A-klasie drużyna podejmować będzie Rzekuniankę Rzekuń, która w dotychczasowych meczach zdobyła tylko trzy punkty. Mimo to, o punkty nie będzie łatwo.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość