SPORTOWY WEEKEND: Gramy, ale jak długo?

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Gramy, ale jak długo?

12.03.2021
autor: mjk
Ruszają rozgrywki piłkarskie. Zaczynają się także siatkarskie play-offy. Warto trzymać kciuki za naszych sportowców, tym bardziej, że nie wiadomo, jak ogłoszenie lockdownu w województwie mazowieckim wpłynie na dalsze rozgrywki.

W sobotę o 15.00 pierwszy mecz wiosennej rundy II ligi kobiet zagrają Loczki Wyszków. Ich przeciwnikiem będzie Respekt Myślenice, z którym w pierwszym meczu wyszkowianki przegrały 0:2. Zespół gości zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligowej, wyszkowianki są na siódmej pozycji.

W niedzielę o 14.00 w Krasnosielcu miejscowy GUKS podejmować będzie zawodników Wymakracza Długosiodło. Na początek ligi zapowiada się więc ciekawy i ważny pojedynek - GUKS jest trzeci w tabeli, a Wymakracz czwarty. W rundziej jesiennej w Długosiodle 3:2 wygrali goście. Jest okazja do rewanżu.

Również w niedzielę, o 15.00 w Jabłonnie odbędzie się mecz ligi okręgowej, w którym miejscowa Wisła spotka się z Bugiem Wyszków. Wisła zajmuje ostatnią pozycję w lidze, a Bug jest liderem, dlatego nie wyobrażamy sobie innego wynika jak wysoka wygrana naszych zawodników.

W sobotę i w niedzielę siatkarze Campera Wyszków zaczynają play-offy o awans do I ligi siatkówki. W warszawskiej hali OSiR Mokotów wyszkowianie zagrają z Legią Warszawa. Początek obu spotkań o godzinie 18.00. Transmisja na profilu LEGIA SIATKÓWKA na youtube.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość