SPORTOWY WEEKEND: Czeka nas sporo emocji

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Czeka nas sporo emocji

04.09.2020
autor: mjk
Weekend pod znakiem piłki nożnej i tenisa czeka miłośników sportu w Wyszkowie i okolicach.

SOBOTA

Najwcześniej zaczną tenisiści. Od 9 na kortach WOSiR zacznie się Tenisowe Mistrzostwa Wyszkowa. Finały odbędą się w niedzielę na korcie w Rybienku Leśnym.

O 12.30 w Rząśniku miejscowy WKS zagra z Huraganem II Wołomin. Goście mają o jeden punkt mniej niż WKS i zajmują jedną pozycję za piłkarzami z Rząśnika. Zapowiada się ciekawy mecz.

O 16.30 w Krakowie rozpocznie się mecz II ligi piłki nożnej kobiet. Wanda Kraków gościć będzie nasze Loczki. Piłkarki z Wyszkowa zajmują w tabeli ósmą pozycję, zawodniczki gospodarzy - dziesiątą. Dla obu ekip jest to istotny pojedynek, w którym stawką jest oddalenie się od strefy spadkowej.

O 19.22 na boisko stadionu miejskiego w Wyszkowie wybiegną zawodnicy Bugu Wyszków i Dębu Wieliszew. Pojedynek drugiej i szóstej drużyny tabeli Ligi Okręgowej na pewno będzie ciekawym widowiskiem. Co ciekawe, te same drużyny spotkają się za kilka dni (9 września) w rozgrywkach Pucharu Polski.

NIEDZIELA

Futbol wraca do Mystkówca! O 14 rozpocznie się tam pierwszy od trzech lat mecz piłkarski, który poprzedzi oficjalne otwarcie boiska. WKS Mystkówiec podejmie Iskrę Zaręby Kościelne w meczu ostrołęckiej B-klasy. Liczymy na punkty gospodarzy, ale i tak ważniejsza będzie radość z powrotu na swój obiekt.

O 17 w Długosiodle miejscowy Wymakracz podejmować będzie Orzyc Chorzele. W tabeli ciechanowsko-ostrołęckiej A-klasy gospodarze zajmują trzecie miejsce, a goście piąte. Będzie to więc bardzo ważny pojedynek dla obu ekip. Po ostatnim efektownym zwycięstwie (7:0) długosiodlanie są na fali. Oby przełożyło się to na punkty w niedzielę.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość