SPORTOWY WEEKEND: Czas ważnych rozstrzygnięć!

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Czas ważnych rozstrzygnięć!

24.05.2019
autor: mjk
Wiele ważnych rozstrzygnięć przyniesie najbliższy weekend. Warto wybrać się na stadiony i dopingować naszych zawodników.

W sobotę o 9.00 zacznie się tenisowy turniej deblowy na korcie w Rybienku Leśnym. Zgłosiło się 15 par!

O 10.30 w Długosiodle zaczną grać badmintoniści. Coroczny turniej gromadzi zawodników z Długosiodła, ale także z Wyszkowa, Ostrołęki czy Warszawy.

O 11.00 rozpocznie się przedostani mecz w B-klasie Wymakracza Długosiodło. Jeśli zdobędą w nim choćby punkt (albo przegrają mniej niż 0:5) wywalczą awans! Około 13.00 wszystko powinno być jasne.

Tego samego dnia, o 16.00 w Kobyłce swój mecz zagra WKS Rząśnik. Przeciwnik jest liderem A-klasy, więc o punkty będzie szalenie trudno, ale liczymy na niespodziankę.

O 19.00 na stadionie przy Kościuszki miał rozpocząć się mecz Bugu Wyszków. Na prośbę rywali - zespołu Burza Pilawa, mecz został przełożony na poniedziałek, godz. 20.00. Trzy punkty w tym meczu są koniecznością! Niezależnie czy w sobotę czy w poniedziałek ;-)

Mecz o wszystko w sobotni wieczór zagrają futboliści amerykańscy Rhinos. W Łodzi zagrają z Wilkami. Przegrany z tej rywalizacji spadnie z najwyższej klasy rozgrywkowej i w przyszłym roku zagra w LFA2. Początek spotkania o 19.30. Przed 23 będzie wiadomo co daje z Nosorożcami.

W niedzielę, w samo południe, Loczki Wyszków grają w Ząbkach z Ząbkovią. Będzie to bardzo trudny mecz, bo ząbkowianki mają wielki apetyt na I ligę.

Od 11 na orliku przy ul. Świętojańskiej odbywać się będzie 6. kolejka Wyszków Ligi. Rozegrane zostaną kolejne cztery mecze.

WKS Mystkówiec zagra o 14.00 z KS Pniewo. Mecz odbędzie się w Rząśniku. Liczymy na punkty WKS.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom