SPORTOWY WEEKEND: Bez publiczności albo wcale

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Bez publiczności albo wcale

07.11.2020
autor: mjk
Mecze piłkarski bez publiczności, a mecz siatkarski odwołany. Tak wygląda sportowy weekend naszych drużyn...

W sobotę o 18.30 Bug Wyszków zagra w meczu Ligi Okręgowej z Victorią II Sulejówek. Zespół gości zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, dlatego liczymy na kolejne trzy punkty nasej drużyny.

Również w sobotę mieli grać siatkarze Campera. Drużyna z Olsztyna nie przyjedzie jednak na mecz do Wyszkowa. Mecz z AZS UWM II odbędzie się w innym terminie.

W niedzielę o 12.00 swój mecz rozpoczną piłkarze WKS Rząśnik. Na swoim boisku podejmą Bednarską Warszawa, ostatni zespół warszawskiej A-klasy. Wygrana jest po prostu obowiązkiem rząśniczan.

O 13.00 w Długosiodle Wymakracz podejmować będzie Wkrę Sochocin. Zespół z Sochocina zajmuje ósme miejsce w tabeli i traci do długosiodlan 6 punktów. Zapowiada się ciekawy pojedynek, liczymy na kolejne zwycięstwo podopiecznych trenera Rafała Gordzieczyka.

O 13.30 w Raszynie Loczki Wyszków zagrają z miejscowym KS w ramach rozgrywek II ligi piłki nożnej kobiet. Wiceliderki z Raszyna będą bardzo trudnym przeciwnikiem, do tej pory u siebie w lidze jeszcze nie przegrały.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość